Rudeninė „H&M“ kolekcija – graži lyg saldainiukas, bet ne kiekvienam įkandama

Rudens-žiemos kolekcija / H&M nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-17 17:22
Švedų prekės ženklas „H&M“ pristatė šių metų rudeniui ir žiemai skirtą vyriškų bei moteriškų drabužių riboto leidimo kolekciją.

Įkvėpta Niujorko kūrybiškumo ir energijos naujoji „H&M Studio“ kolekcija sujungia rafinuotumą su gatvės dvasia. Meniški grafičių raštai dera su vyriškai aprangai būdingu langelių motyvu, o griežti kirpimai kartu su moteriškais siluetais kuria stiprų ir tuo pačiu žavingą įspūdį.

Kolekcija atspindi šiuolaikinės moters spintos poreikius – čia susijungia nepriekaištingi lauko drabužiai, švelnios suknelės, dailūs megztiniai, įspūdingi aksesuarai bei rafinuota spalvų paletė, o kolekcijos gaminiuose derinamos skirtingos medžiagos kuria grafišką struktūriškumą bei naują, bebaimį požiūrį.

H&M nuotr.
H&M nuotr.

„Šioje kolekcijoje svarbiausias yra drabužių kirpimas, pabrėžiantis moters siluetą. Nors kolekcijoje gausu itin moteriškų detalių, jos derinamos su gatvės ir pankiško stiliaus įkvėptais akcentais – taip kuriamas aštrus, tačiau rafinuotas įvaizdis,” – pasakojo Pernilla Wohlfahrt, „ H&M“ dizaino ir kūrybos vadovė.

„H&M Studio“ yra pagrindinė „H&M“ sezono kolekcija, kuriama specialiai jai atsidavusios dizainerių komandos. Šią riboto leidimo kolekciją nuo rugsėjo 14 dienos bus galima įsigyti išskirtinai „H&M“ parduotuvėje PC „GO9“, Vilniuje bei internetu.

Tiesa, norint įsigyti drabužių iš šios kolekcijos teks gerokai pakratyti piniginę. Pigiausias drabužis – palaidinė už 29,99 euro. Tuo tarpu už suknelę teks atseikėti iki 179 eurų, o už paltą – iki 249 eurų.

H&M nuotr.
H&M nuotr.

Pagrindinės medžiagos: Vilna, atlasas, žakardas, šifonas, tamprus tvilas.

Detalės: Griežtas kirpimas, langeliai, kontrastuojančios siūlės, paraukimai, grafičių raštai, aukšti kaklai, atspurę kraštai, medžiagų maišymas.

Spalvų paletė: Juoda, balta, tamsiai mėlyna, žemės tonai, pilkšva, ryškiai mėlynos bei burgundiško vyno spalvos akcentai.

Pagrindiniai aksesuarai: Odiniai aulinukai, paminkštintos odos rankinės bei stambi, perlais dekoruota bižuterija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai