Rudenį žiedus su mylimuoju Mantu sumainiusi žinių vedėja Aistė Plaipaitė laukiasi pirmagimio

Aistės Plaipaitės ir Manto Tamulionio vestuvės / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-31 17:33
Rugsėjį Vilniaus Bernardinų bažnyčioje po ketverių metų draugystės amžiną meilę prisiekę LRT žinių vedėja Aistė Plaipaitė ir garso režisierius Mantas Tamulionis gyvena džiugiu laukimu – pora netrukus sūpuos pirmagimį.

Džiugią naujieną A. Plaipaitė patvirtino portalui 15min. Anot minėto šaltinio, kūdikis turėtų gimti vasarą.

Pora prieš ketverius metus susipažino internete, tačiau anksčiau Žmonės.lt Aistė yra prisipažinusi, kad Mantu netyčiomis yra susidūrusi dar prieš užsimezgant draugystei.

„Turime labai daug bendrų draugų ir visuomet sukomės labai arti vienas kito. Kandangi Mantas – garso režiserius jis dirbo filmo filmavimo aikštelėje, kuri buvo įsikūrusi mano bute. Aš visą filmavimo komandą buvau įleidusi į savo butą, o tai reiškia, kad mano vyras visą tą laiką slampinėjo mano bute ir jis sakė, kad atsimena, kad tame bute buvo buto šeimininkė – tai yra aš. Mes atkapstėme daug dalykų, kad nuolat būdavome tose pačiose vietose“, – prieš vestuves juokėsi Aistė.

 Aistės Plaipaitės ir Manto Tamulionio vestuvės / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Aistės Plaipaitės ir Manto Tamulionio vestuvės / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.

„Tradicinių piršlybų nebuvo. Tiesiog nutarėme, kad tam esame pasiruošę ir abu to paties norime“, – pasakojo ji.

Praėjus trims su puse metų Aistė ir Mantas pasišnekėjo ir abu nusprendė, kad nori to paties – vestuvių.

Bernardinų bažnyčių santuokos sakramentui pora pasirinko ne veltui – nuo pat atsikraustymo į Vilnių Aistė dažnai lankosi būtent šioje bažnyčioje.

„Nebūsiu išskirtinė taip sakydama, bet toje vietoje yra išskirtinė aura. Atmosfera – kitokia. Paprastesnė, laisvesnė. Vienuoliai yra labai nesusireikšminę, paprasti. Tokią atmosferą aplink save jie ir kuria ir matyt nevelui ten tiek daug jaunimo plūsta“, – kalbėjo Aistė. Šventėje dalyvavo apie 60 svečių.

Naujausi straipsniai