Rudenį antrosios atžalos susilaukę Maslobojevai netrukus sūpuos trečiąją

Sergejus Maslobojevas ir Airinė Maslobojeva / Marko Cechanovičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-07 13:24
Pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas su žmona Airine dar praeitų metų rudenį susilaukė antrosios atžalos. Praėjus daugiau nei pusmečiui, pora praneša, kad į pasaulį atkeliaus trečiasis vaikas.

Kovotojo Sergejaus Maslobojevo namuose džiugios naujienos – žmona Airinė laukiasi trečiosios atžalos, praneša portalas Delfi.lt

Pora neslepia, kad sužinojus, jog į pasaulį atkeliauja dar vienas vaikelis ištiko lengvas šokas, tačiau tuo pačiu teigia, kad tai  yra nuostabi Dievo dovana. 

Maslobojevų šeima atskleidė, kad tyrimų duomenimis gimti turėtų mergaitė. Tai buvo poros svajonė, kuri netrukus išsipildys.

Primename, kad Sergejaus ir jo žmonos pažinties istorija prasidėjo prieš kiek daugiau, nei penkioliką metų, bendroje draugų kompanijoje, tačiau draugystės slenkstį jiedu netikėtai peržengė tik prieš septynerius metus, kai per Kalėdas vienas kitą išvydę nesugebėjo net žodžio išspausti.

„Nesupratau kas vyksta, nes pažinojau tą žmogų, bet negalėjau net labas pasakyti, rankų kojų nėra“, – apie lemtingą akimirką vienoje laidoje pasakojo Sergejaus žmona Airinė. Pats jis tą momentą prisimena taip, lyg viskas būtų buvę vakar: „Tą akimirką aš jau supratau, kad niekur nebeisiu“.

Naujausi straipsniai