Rubininių vestuvių metines minintys Aleksandras ir Rima Ivanauskai: „Pyktis jau neverta“

„Rondo“ grupės lyderis po 40 bendro gyvenimo metų vėl tarė meilės ir ištikimybės priesaiką savo žmonai / Elijaus Kniežiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-22 19:23
Nuoširdumas, elegancija ir paprastumas – tokia atmosfera vyravo sekmadienį „Rondo“ grupės lyderiui Aleksandrui Ivanauskui-Farai po 40 bendro gyvenimo metų vėl tariant meilės ir ištikimybės priesaiką savo mylimai žmonai Rimai. Pora rubinine vadinamą sukaktį su artimiausiais sau žmonėmis pavertė ypatinga, subtilia ir jautria švente.

Atnaujinti santuokos įžadus Rima ir Aleksandras nusprendė Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje – toje pačioje, kurioje meilės žodžius vienas kitam tarė ir pirmą kartą. Į ją sutuoktiniai stengiasi sugrįžti kas penkerius metus.

Žengiančią link altoriaus porą pasitiko „Božolė“ choristai, atlikę tokiai progai itin pritinkančią giesmę „Aleliuja“. Jautrūs prisiminimams Rima ir Aleksandras neslėpė – jiems tai buvo ypatinga staigmena.

Pora ne tik atnaujino santuokos įžadus, bet ir pasikeitė vestuviniais žiedais. Jie – nauji ir pagaminti pagal užsakymą su į auksą įsodintu subtiliu rubinu. Rima sakė vestuvinį žiedą praradusi maždaug prieš 15 metų, kai jai buvo operuota ranka. Prieš chirurginę procedūrą ji privalėjo nusiimti papuošalą, o vėliau jo tiesiog neberado. Tuo tarpu Aleksandro dešinės rankos bevardį pirštą nuo šiol puoš du žiedai.

Elijaus Kniežiausko nuotr.
Elijaus Kniežiausko nuotr.

„Man kuo daugiau, tuo geriau“, – juokavo atlikėjas.

Minintieji ypatingą meilės jubiliejų buvo pasipuošę ir sodrios rubino spalvos drabužius. Švarką Aleksandrui ir suknelę Rimai pasiuvo „Rondo“ atlikėjo sesuo Liudmila.

Rankose Rima šiandien laikė prie vestuvių metinių temos bei aprangos derančią puokštę. Pagal šventės, kuri vyks „Kudrėnų“ dvare, scenarijų vakaro kaltininkė ją mes, tačiau gėles bus pakviestos gaudyti ne santuokas sukurti trokštančios, o atvirkščiai – ištekėjusios moterys.

Elijaus Kniežiausko nuotr.
Elijaus Kniežiausko nuotr.

„Kad gyventų šeimoje ne trumpiau nei 40 metų!“ – apie sprendimą būtent taip interpretuoti vestuvių tradiciją sakė šį vakarą pokyliui vadovausiantis Dainius Palivonas.

Paklausti apie ilgo gyvenimo kartu išbandymus Rima ir Aleksandras neslėpė – buvo visko. Užteko ir džiaugsmų, ir barnių.

„Mūsų bendrame gyvenimo kelyje buvo ne vienas nekalbadienis. Dabar nebesipykstame. Nebeapsimoka. Tik pabambame vienas ant kito“, – atviravo pašnekovai.

Jie susituokė 1978 metų balandžio 21 d. Rima vilkėjo baltą, močiutės pasiūtą suknelę ir nuometą. Aleksandras buvo nusipirkęs kostiumą ir naujus batus. Šventė buvo kukli ir draugiška. Joje dalyvavo apie 20 žmonių, jaunavedžių atėjusių pasveikinti į namus.

Elijaus Kniežiausko nuotr.
Elijaus Kniežiausko nuotr.

„Pinigų baliui tuomet nebuvo visai“, – sakė Ivanauskai.

Vestuvių dieną Rima rankose turėjo turguje tą patį rytą įsigytų gėlių glėbelį.

„Nei puokščių tada kas kūrė, nei jas mesdavo pamergėms. Mums tokios tradicijos tada buvo negirdėtos“, – kalbėjo Rima.

„Kodėl myliu Rimą? Tai klausimas be atsakymo. Nes myliu ir tiek“, – patikino Aleksandras.

„Jis – labai geras žmogus. Tai bruožas, kuriuo žaviuosi visus 40 metų“, – sakė Rima.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai