Rosita Čivilytė apie gyvai gamą sudainavusią Indrę Burlinskaitę: „Balsą tu turi, bet jo nelavini“

Indrė Burlinskaitė ir Arūnas Valinskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-31 17:58
LNK pokalbių laidos „Plikis ir ponia“ filmavime vyko karštos diskusijos apie žvaigždžių kalvės ypatumus. Laidos vedėjai – Rūta Mikelkevičiūtė ir Arūnas Valinskas – klausė susirinkusių pašnekovų, ar galima dainuoti kūno dalimis bei tapti žvaigžde pernakt. Daugiausia kritikos strėlių sulaukė grupės „Kitokios“ vokalistė Indrė Burlinskaitė.

Komisija nuolat plakė dainininkę dėl prasto ir nekokybiško dainavimo. Merginai patikinus, kad ji vokalo mokėsi pas laidoje taip pat dalyvavusią Rositą Čivilytę, pastarajai iš nuostabos net atvipo žandikaulis: „Pas mane? Kada?“, – nustebusi žodžius košte iškošė Rosita. Tačiau Indrė nesutriko ir greit atšovė, kad tai ji dariusi labai trumpai, kuomet dar buvo blondinė.

Neilgai trukus Vytautas Juozapaitis, R.Čivilytė ir Edmundas Kučinskas paprašė, kad Indrė, Deivydui Zvonkui grojant pianinu, sudainuotų gamą. Ši iššūkį priėmė ir sudainavo. „Be reikalo nelankei pas mane pamokų ilgiau. Viskas tarsi gerai, bet nereikėjo atsikvėpti. Žinok, balsą tu turi, bet jo nelavini“, – įvertino ją Rosita.

Jai antrino ir E.Kučinskas. Jis patikino, kad „jei esi rimtas atlikėjas ir nori dainuoti – kvėpavimas yra būtinas“. Kitaip teks ir likti prie paprastų dainuškų. Tiesa, V.Juozapaitis buvo šiek tiek kritiškesnis.

„Mes čia ginčijamės dėl skirtingų dalykų ir tikrai nerasime bendro vardiklio. Tai, ką jūs čia mėginote padaryti, aišku, kad iš to galima padaryti įvykį. Tačiau muzikos prasme, ką čia padarėte, nieko visiškai nereiškia“, – sakė maestro.

Laidoje taip pat dalyvavo ir Radžis Aleksandrovičius, Gediminas Jaunius ir Andrius Butkus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai