Rose McGowan išrėžė transeksualei Caitlyn Jenner: „Tu visiškai nesupranti, ką reiškia būti moterimi“

Rose McGowan ir Caitlyn Jenner / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Buvusi serialo „San Francisko raganos“ žvaigždė Rose McGowan (42 m.) susikaupusias mintis apie transeksualę Caitlyn Jenner (66 m.) išrėžė atvirame įraše savo „Facebook“ paskyroje. Tiesa, vėliau šį įrašą aktorė pati ir ištrynė...

Rose McGowan kantrybė trūko po Caitlyn Jenner pasisakymo, esą sunkiausia užduotis būnant moterimi – išsirinkti, ką apsirengti. Tai Caitlyn Jenner pasakė praėjusią savaitę atsiimdama žurnalo „Glamour“ jai skirtą Metų moters apdovanojimą.

„Caitlyn Jenner, tu visiškai nesupranti, ką reiškia būti moterimi. Tu nori būti moterimi ir būti tarp mūsų, tad teikis pažinti mus. Mes esame kur kas daugiau nei neapsisprendžiančios ką apsirengti. Mes esame kur kas daugiau nei stereotipai, kuriuos mums bruka tokie žmonės kaip tu.

Dabar esi moteris? Tai po velnių suprask, kad mūsų gyvenimiška patirtis buvo visiškai kitokia nei tavo privilegijuotas vyro gyvenimas. Metų moteris? Ne, tik ne iki tol, kol tu neatsibusi ir neprisijungsi prie kovos.

Caitlyn Jenner / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Leiskite man pridurti, kad aš džiaugiuosi dėl to, ką ji daro transeksualų bendruomenei, ir džiaugiuosi, kad ji gyvena nebemeluodama, bet tokie komentarai kaip jos turi padarinių kitoms moterims. Kaip mes esame suvokiamos, kokios yra mūsų vertybės – tai veda prie dar daugiau stereotipų. Jeigu žinai, kad kalbėsi su žiniasklaida apie buvimą moterimi, galbūt pasistenk suprasti ir mūsų problemas“.

Caitlyn Jenner į šį Rose McGowan komentarą nieko neatsakė, o vėliau aktorė jį apskritai ištrynė.

25-ieji „Glamour“ Metų moters apdovanojimai Niujorke (73 nuotr.)
+67
Skaitykite daugiau