Romoje pristatyta GIAMBATTISTA VALLI X H&M kolekcija: podiumu žengė ir Kendall Jenner

GIAMBATTISTA VALLI X H&M kolekcijos pristatymas/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-25 10:49
Italijos sostinėje vakar pristatyta išskirtinė „Giambattista Valli X H&M“ kolekcija. Eklektiškas mados renginys, subūręs svečius iš viso pasaulio, vyko istoriniuose Palazzo Doria Pamphilj rūmuose. Laikui nepavaldūs kolekcijos kūriniai atgijo ant rausvo podiumo, kuriuo žingsniavo Kendall Jenner ir kiti žinomi mados industrijos veidai.

„Aš įkūriau savo mados namus Paryžiuje, bet visada didžiavausi, kad gimiau ir augau Romoje. Mano širdis visadapriklausys Amžinajam miestui. Būtent todėl kolekcijos pristatymui pasirinkau  Palazzo Doria Pamphilj rūmus. Savo eklektišku stiliumi Roma formavo mano asmenybę ir padarė didelę įtaką mano pažiūroms. Buvo nuostabumatyti, kaip kolekcija atgyja mano gimtąjame mieste,“ – teigė dizaineris Giambattista Valli.

Palazzo Doria Pamphilj didybė ir prabanga, įspūdinga meno kūrinių kolekcija bei romėniškas nerūpestingumas paryškino „Giambattista Valli X H&M“ unikalų dizainą ir rafinuotumą. Kolekcijos pristatymą vainikavo didysis finalas, kurio priešakyje žingsniavo Kendall Jenner, vilkėdama jau išgarsėti spėjusią raudoną tiulio suknelę. Tarp vakaro svečių buvo žymioji italė Chiara Ferragni, dainininkė H.E.R, aktorius Cameron Monaghan ir kitos įžymybės, vilkėjusios ant podiumio pristatytos kolekcijos drabužius.

„Giambattista Valli X H&M“ pristatymas pavirto Romos dvasią perteikiančia naktimi, paženklinta glamūro ir filmo „Dolce Vita“ atmosferos. Tai buvo nepakartojama patirtis. Ši unikali kolekcija atgijo istorinių vertybių ir didybės kupinose salėse, kuriose podiumu žingsniavo naujoji dizainerio gerbėjų karta, pasirengusi užkariauti miestą,“ – pasakojo „H&M“ kūrybos patarėja Ann-Sofie Johansson.

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama