Romas Zabarauskas paskelbė apie sužadėtuves: „Mes esame Lietuva“

Romas Zabarauskas ir Kornelijus Pelkys / Viganto Ovadnevo ir Arcanos Feminos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Režisierius Romas Zabarauskas pranešė džiugią žinią: vyras susižadėjo su mylimuoju Kornelijumi Pelkiu. Dėl svarbios priežasties pora naujiena nesidalijo mėnesį ir paviešino tik dabar.

Portalas Žmonės.lt susiekė su neseniai susižadėjusiu Romu Zabarausku. Jis padėkojo už sveikinimus ir papasakojo, kad su ilgamečiu partneriu Kornelijumi Pelkiu ne kartą yra kalbėję apie sužadėtuves, tačiau piršlybos vis vien tapo staigmena.

„Sužadėtuvės vyko atokiame namelyje, girioje. Ten nustebinau Kornelijų ir pasipiršau. Nors ne kartą anksčiau esame aptarę tokį įsipareigojimą, vis dėlto norėjau ne susitarti, o pasipiršti ir išgirsti Kornelijaus atsakymą. Pavyko: atsakė teigiamai!“, – su Žmonės.lt skaitytojais dalijosi R.Zabarauskas.

Romas Zabarauskas ir Ričardas Kornelijus Ražanskas / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Režisierius pridūrė, kad apie vestuves jiedu kol kas negalvoja dėl vienos paprastos priežasties.

„Deja, nei mūsų santuoka, nei partnerystė Lietuvoje būtų neteisėta. Lauksime, kol tai pasikeis ir Lietuva pripažins visus savo piliečius“, – sakė jis.

Paklaustas, ar jį ir sužadėtinį veikia homofobiški komentarai, kuriuos paprastai lydi tokios naujienos, R.Zabarauskas atsakė, kad neigiami pasisakymai jiems, kaip ir kitiems, nėra malonūs. Vis tik šia žinia jiedu dalijasi su tais, kam tai rūpi ir ką tai galėtų įkvėpti.
Romas Zabarauskas ir Kornelijus Pelkys / asmeninio albumo nuotrauka
 
„Deja, taip jau yra – LGBT+ asmenų asmeninės istorijos homofobiškoje visuomenėje visada atkreips didesnį dėmesį ir bus laikomos tarsi politinėmis.
 
Nors įvairiausias naujienas apie sužadėtuves ir kitas progas matome tikrai dažnai, bet vyro ir moters meilė niekam taip nekliūna. Mes nesame atsakingi už kitų žmonių reakcijas – darome tik pasirinkimus, kaip patys norime gyventi“, – Žmonės.lt tvirtino režisierius.
 
Romas Zabarauskas ir Kornelijus Pelkys kartu yra nuo 2016-ųjų pavasario.
Romas Zabarauskas ir Ričardas Kornelijus Ražanskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Džiugia naujiena Romas Zabarauskas pirmiausia pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“.
 
„Prieš mėnesį – sausio 18 – susižadėjome su Kornelijumi, prisiekę meilę visam gyvenimui. Šiandien nusprendėme pasidalinti ir priminti: mes esame Lietuva.
 
Norime įkvėpti visus, kurie šiandienos Lietuvoje jaučiasi bejėgiškai. Viskas bus gerai, nes kartu dirbsime dėl gražesnio rytojaus. Kad ir kaip būtų sunku, kad ir kiek jėgų atimtų, kad ir kiek metų ar dešimtmečių truktų – Lietuva eis teisingu keliu ir pripažins visus savo piliečius.
 
Švenčiame šią naujieną V16, nes esame Lietuva. 
 
Stiprybės,
 
Romas ir Kornelijus“, – rašė režisierius.

Prieš mėnesį – sausio 18 – susižadėjome su Kornelijumi, prisiekę meilę visam gyvenimui. Šiandien nusprendėme pasidalinti...

Posted by Romas Zabarauskas on 2022 m. vasario 15 d., antradienis
Romas Zabarauskas ir Kornelijus Pelkys (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau