Romantiškiausią dieną metuose Meghan ir Harry praleis atskirai: princui patikėta svarbi misija

Meghan Markle ir princas Harry lankėsi Tongoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-31 17:27
Princas Harry per Valentino dieną turi ypatingų planų, deja, jie niekaip nėra susiję su jo besilaukiančia žmona Meghan Markle.

Romantiškiausią metuose dieną Harry laiką leis kartu su Karališkosiomis jūros pajėgomis Norvegijoje. Į šiaurę princas išvyks būtent vasario 14-ąją. Vizito tikslas – pažiūrėti, kaip Karališkoji kariuomenėje treniruojasi išskirtinėmis oro sąlygomis – mat treniruotė vyks net 300 km. už poliarinio rato.

Princo Harry išvykoje laukia ypatinga rolė – jis prieš keletą metų yra paskelbtas generaliniu jūrų pėstininkų kapitonu.

Tradicinių žiemos treniruočių metu jau yra parengta virš 16 tūkst. karališkosios armijos kareivių. Šios treniruotės vyksta nuo 1969 metų, šiemet – šiai tradicijai sueina 50 metų jubiliejų.

Princas Williamas, Catherine Middleton, princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr. / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas, Catherine Middleton, princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr. / „Scanpix“ nuotr.

Nepaisant atstumo, manoma, kad Meghan sutuoktinį vis tiek žada nustebinti ypatinga staigmena. Gyvenimo būdo tinklalapiui duotame interviu Meghan prasitarė, kad ji labai mėgsta Valentino dieną.

Reikšmingas pareigas princas Harry iš savo senelio princo Philipo perėmė 2017-aisiais, po to, kai jis paskelbė išeinantis į pensiją.

Princui Harry bus pademonstruota naujausia karinė technika, o kariai jam surengs ir parodomąsias karo pratybas – rodys, ką sugeba net atšiauriausiomis oro sąlygomis. 

Naujausi straipsniai