Romantiškasis atlikėjas Jamesas Arthuras atvyksta į Lietuvą: surengs pasirodymą ypatingoje vietoje

Jamesas Arthuras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-24 10:16
Rugpjūčio 21-ąją VDU Botanikos sode Kaune savo koncertą surengs garsus britų atlikėjas ir dainų kūrėjas Jamesas Arthuras. Hito „Impossible” atlikėjas Kaune pristatys savo naujausią albumą „It'll All Make Sense In The End”, o taip pat atliks ir populiariausius savo kūrinius.

Jamesas Arthuras yra pirmasis atlikėjas, skelbiamas festivalio „Vasara Kaune 2022” programoje, tačiau visai netrukus bus atskleisti visi vardai. Pernai pirmą kartą VDU Botanikos sode surengtame festivalyje dalyvavo vieni geriausių Lietuvos atlikėjų – Andrius Mamontovas, Inga Jankauskaitė, Justė Arlauskaitė-Jazzu ir „The Roop“. Šiemet renginys plečia savo formatą ir vėl kviečia miestiečius mėgautis gera muzika nuostabioje gamtos aplinkoje Kauno centre.

Jamesas Arthuras pradėjo kurti dainas dar paauglystėje, tačiau pirmoji rimta sėkmė jį aplankė 2012 m., kai vaikinas laimėjo britų muzikinį šou „X Factor“ su daina „Impossible“. Kompozicija labai greitai pasiekė britų top lentelių viršūnes ir iki šiol išlieka perkamiausiu singlu „X Factor“ šou istorijoje.

Jamesas Arthuras
Jamesas Arthuras

Pelnius tokį didelį žiūrovų palaikymą ir populiarumą, dažnai jauniems atlikėjams nesiseka tuo pasinaudoti tinkamiausiu būdu. Tačiau tai tikrai ne apie Jamesas Arthuras atvejį. Jau po metų James išleidžia debiutinį albumą, kuriame, be „Impossible“, pristatomi dar du puikūs singlai – „You're Nobody 'til Somebody Loves You” ir „Recovery”.

2016 m. pabaigoje išleidžiamas antras J.Arthuro albumas „Back From The Edge“, kuris akimirksniu tampa perkamiausiu Didžiojoje Britanijoje ir užtarnauja platininio statusą daugelyje kitų šalių. Jame skamba „Say You Won't Let Go” – pati sėkmingiausia atlikėjo kompozicija, šiai akimirkai perklausyta Spotify platformoje beveik du milijardus kartų. Kol kas tik 18 skirtingų atlikėjų dainų yra pasiekusios milijardo perklausų slenkstį, tačiau tai padaryti sekėsi tokiems grandams kaip Ed Sheeran, Justin Bieber ir Drake. 2018 m. didelio klausytojų dėmesio sulaukė J.Arthuro kartu su Anne–Marie atlikta kompozicija „Rewrite The Stars”, kuri buvo perklausyta beveik 365 mln. kartų.

2019 m. pasirodė trečias J.Arthuro albumas „YOU“, kuriame skamba „Naked”, „Falling Like The Stars”, „You Deserve Better” ir „Empty Space”. James komentavo albumo medžiagą taip: „Aš suteikiau albumui pavadinimą „YOU“, kadangi skirtingai nuo „Back From The Edge“, kuris yra autobiografinis, trečias albumas ne apie mane. Jis apie TAVE“.

Naujausias, ketvirtasis J.Arthuro albumas „It'll All Make Sense In The End” pasirodė 2021 m. lapkritį, tačiau net du singlai iš šio albumo – „Medicine“ ir „September“ jau sulaukė gerų kritikų atsiliepimų ir milijonų perklausų internete. Albumas buvo pasiekęs trečiąją vietą UK Albums Chart.

Apibendrinant skaičius, James Arthur įrašai buvo parduoti daugiau kaip 25 mln. kopijų tiražu, 22 mln. Spotify nariai klauso jo dainų kiekvieną mėnesį, o populiariausi vaizdo klipai YouTube platformoje buvo peržiūrėti daugiau kaip 1.5 mlrd. kartų.

Koncertas vyks 2022 m. rugpjūčio 21 d. VDU Botanikos sode, Kaune.

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama