Rolandas Mackevičius sugrįžo su nauja daina: šįkart vaizdo klipe – ir Vidas Bareikis

Kadrai iš naujausio Bande Role vaizdo klipo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-04 08:05
Muzikinių nuotykių projektas „Bande Role“ ir jo vedlys Rolandas Mackevičius pristato antrąjį kūrinį – „Kamuolys Kambaryje“. Tai istorija apie vaikiną su didelėmis svajonėmis ir jo kelią į sportines aukštumas. Mankštindamasis daugiaubučių kiemuose ir gatvėse, dainos herojus nugali visus aplink ir tuo pačiu save. Gera kamuolio valdymo technika, žinomas treneris, prisitraukimai ir begalinis noras tapti geriausiu – tai, ko reikia kiekvienam, norinčiam pasiekti savo gyvenimo olimpą.

„Dainos apie kamuolį tekstas gimė spontaniškai, mėgdžiojant žinomą Vido Bareikio priedainį „Ežero Dugne“ ir kaitaliojant žodžius. Bande Role projekte labai svarbus žodžių žaismas, kuris atsiranda pakeitus orginalų dainos tekstą ir prasmę“, – atvirauja Rolandas.

„Galbūt iš pirmo žvilgsnio tekstas atrodys paprastas, tačiau tam, kad kiekviena dainos eilutė skambėtų linksmai ir netikėtai, su kolega praleidžiame daug valandų studijoje. Dažniausiai viskas vyksta naturaliai, su daug juoko iki ašarų, bet kartais „sprendžiame“ posmus tarsi matematines formules, nes naujai pakeista dainos istorija privalo turėti prasmę.“

Bande Role šiuo metu yra vienintelis muzikinio vaizdo klipo tipo humoro projektas Lietuvoje, o projekto pirmasis kūrinys „Meilės Emigrantas“ per kelias savaites jau surinko 400 000 peržiūrų Youtube platformoje. Antrosios dainos „Kamuolys Kambaryje“ vaizdo klipe nusifilmavo ir pats Vidas Bareikis, įkūnijęs rūstų trenerį. Jau greitai Bande Role pristatys daugiau nuotaikingų muzikinės satyros vaizdo premjerų, kuriose išvysite ne vieną žinomą veidą ir būsite nustebinti drąsiomis komandos idėjomis.

Naujausi straipsniai