Rolandas Mackevičius per karantiną pristato naują kūrinį: šįkart – apie meilę vieni kitiems

Rolandas Mackevičius
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-18 10:14
Rolandas Mackevičius ir linksmo gyvenimo būdo projektas „Bande Role“ išleidžia jau trečiajį singlą pavadinimu „Tu Privalai Mylėt“. Sudėtingais laikais sukurtas kūrinys yra socialinis himnas, sudėtas iš visiems pažįstamų istorijų. Ši daina kviečia saugoti save ir savo artimą, mylėti ir būti mylimiems.

Dauguma porų susiduria su sunkumais per ilgus gyvenimo metus, todėl Bande Role linki visiems išlikti kartu, ypač dabar, kai būti kartu yra taip lengva ir naudinga sveikatai. 

„Pirmiausia kilo idėja sukurti dainą, kurioje būtu su humoru pasakojami skaudūs daugeliui žmonių išgyvenimai ir tuo pačiu būtų primenamos tikrosios šeimos ir santykių vertybės. Bande Role visuose savo tekstuose skelbia socialinę žinutę. Per buitį ir kasdienybę kuriamas pasakojimas paliečia kur kas daugiau klausytojų, nei metaforos ar mintys tarp eilučių”, – pasakoja Rolandas Mackevičius.

„Daina pradėjo rašytis savaime ir rezultate turejome dvigubai daugiau posmų nei reikia. Emocijos rašant šį kūrinį buvo tokios stiprios, kad priedainiui įrašyti pasikvietėme tikrą gospel’o chorą, kurio eilutės ir tapo šios dainos kulminacija.“

Bande Role jau dabar yra vadinamas ryškiausiu muzikinio humoro projektu Lietuvoje. Kūriniai „Meilės Emigrantas“ ir „Kamuolys“ per neįtikėtinai trumpą laiką Youtube platformoje surinko daugiau nei 1,5 Milijono peržiūrų.

Rolando vaizdo klipai stebina drąsiomis idėjomis bei žinomais veidais, o vis didėjanti gerbėjų armija nekantriai laukia kiekvienos projekto naujienos. Savo ruožtu komanda žada dar daug iau staigmenų per artimiausius mėnesius, kurios praskaidrins ne visada saldžią realybę ir pakvies į gyvenima žvelgti su šypsena.