Rolandas Kazlas paskelbė naujų koncertų datas ir dovanojo gerbėjams dvi dainas

Rolando Kazlo ir „Pakeleivių“ koncertas Vilniuje / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-15 13:12
Gal neturite ką veikti ankstyvą pavasario vakarą, kada kastuvas dar sunkiai lenda į žemę ir ką nors pasodinti yra ankstoka? 

Pavasaris šiemet greičiausiai vėl bus ir bus toks niekuo labai neišsiskiriantis iš kitų pavasarių, o štai Rolando Kazlo ir „Pakeleivių“ gyvo garso koncertai kiekvieną kartą tokie kitokie, taip sunkiai nusakomi ir išsiskiriantys, jog net sunku pabaigti šį sakinį...

Po itin maloniai klausytojus nustebinusių „Tokių koncertų“ didžiausiose šalies arenose atsirado dvi klausytojų kategorijos: tokių, kurie norėtų dar sykį apsilankyti R.Kazlo ir „Pakeleivių“ koncerte ir nemažai tokių, kurie gyvo garso koncerte nėra buvę, o dabar jau norėtų, bet nežino kur ir kada jie vyks.

Yra ir tokių, kurie turi įgimtą ar įgytą fobiją arenoms, tačiau koncertuose mažesnėse salėse mielai lankosi. Nors, kaip skelbia reklama, „dydis yra svarbu“, tačiau praktika rodo, kad ir gyvumas vaidina ne paskutinį vaidmenį. Gyvo garso koncertai mažesnėse erdvėse turi savų privalumų, ypač pavasarį – daugiau jaukumo, intymumo, garsas nesklinda bet kur, o tiesiai į ausis, širdis. Iš arčiau galima apžiūrėti atlikėjus. Be to, pasak medikų, gyvi koncertai pavasarį naudingi sveikatai ir savijautai, nes klausantis muzikos ir būnant tarp kitų žmonių, išsiskiria...

Žodžiu, kažkas išsiskiria, kažkas susituokia, kažkas kažką kažkam pajunta...

Dėmesio – Tauragės, Kauno, Utenos, Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Alytaus ir Marijampolės gyventojai – pavasaris su paukščiais, o Rolandas Kazlas su Pakeleiviais jau pakeliui į jūsų miestą!

„Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą
Ir žiemos šaltos trūsus pargraudama juokės.
Kazlas Rolandas su Pakeleiviais dainuoti pagavo,
Ir bilietų krūva didžiausia visur į nieką pavirto.“

Nežinomas nežinomos šalies poetas

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai