Rolandas ir Ieva Mackevičiai Graikijos saule mėgavosi su trijų mėnesių dukrele Meile Marija

Mackevičių atostogų Rodo saloje akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-12 13:57
Vasario mėnesį antrosios atžalos sulaukę Rolandas ir Ieva Mackevičiai pirmą kartą su abiem vaikais – trijų mėnesių Meile Marija ir keturmečiu Motiejumi išsiruošė į kelionę. Jauna šeima savaitę laiko mėgavosi saule Graikijoje, Rodo saloje. 

„Tai mergytės pirma kelionė, Motiejus irgi labai laukia – jam labai patinka lėktuvai. Nors jis jau yra juo skridęs – nieko neatsimena, todėl irgi keliaus tarsi pirmą kartą“, – prieš išvykstant naujienų portalui Žmonės.lt pasakojo Rolandas Mackevičius.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Keliauti su mažais vaikais galėtų pasirodyti nemenkas iššūkis, tačiau „radistas“ mano, kad didelių rūpesčių kelionėje kilti neturėtų.

„Tokie maži leliukai turi savų pliusų. Jeigu ji jau būtų pradėjusi sėdėti, šliaužioti ar vaikštinėti – būtų sunku. Ji norėtų visur eiti, nenustygtų lėktuve. O dabar, daugiausia ką ji gali padaryti – pamojuoti rankomis ar kojomis, prisiglausti prie papyčio, pavalgyti ir vėl nurimti. Žinoma, dabar ji jau yra sustiprėjusi – jai jau trys mėnesiai, tačiau, manau, kad tikrai per daug neapsunksime“, – sakė Rolandas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Kalbėdamas apie vaikus garsus vyras neslėpė šypsenos ir prisipažino, kad sulaukęs dukters šeimoje pajautė pilnatvę.

„Abu su Ieva jaučiamės fantastiškai. Kas turi vaikų supranta, kad kuo toliau, viskas tik gerėja. Jaučiame, kad dabar esame visi. Mums visą laiką kažko trūko ir, štai, tas žmogus atsirado! Dabar šeimą aplankė pilnatvės jausmas. Turime puikų duetą – vyresnį berniuką, jaunesnę mergaitę. Labai faina“, – džiaugėsi R. Mackevičius.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Paklausus, ar jausmas sulaukus dukters skiriasi nuo jausmo gimus sūnui Rolandas prisipažino – kol kas didelio skirtumo nepajuto.

„Jie abu dar labai maži. Mergytė išvis dar yra kūdikis. O Motiejus jau rimtas bičas, su kuriuo gali ir pasišnekėti, ir pasitarti. Jis jau jaučia tavo emociją. Pažiūri į tave, kai būni pavargęs ir paklausia: „Tėtuti, kodėl tu liūdnas?“ O dukrelė kol kas tik juokiasi ir džiaugiasi, kad tu ją nešioji ir žiūri į ją. Aš manau, kad tas skirtumas atsiras per keturis ateinančius metus“ – kalbėjo jaunas tėtis.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Radistas“ atskleidė – jį ir sūnų sieja ypatingas ryšys.

„Mes vienas kitam sakome, kad esame geriausi draugai ir visada tokiais būsime. Mes kartu važinėjame dviračiais, kartu varom į baseiną, aš jam perku visokius smagius kostiumus, tada mes namuose žaidžiame slėpynių. Dabar, dar kartu ir keliaujame. Atsiradus dukrai mes su Ieva stengiamės, kad Motiejus neliktų pavėsy ir skiriame jam daug dėmesio.

Prieš gimstant Meilei Marijai mes Motiejui pasakėme, kad kai sesė ateis – atsineš didelį sunkvežimį. Kai grįžome su dukrele namo jis pažiūrėjo sesei per petį ir paklausė: „O kur sunkvežimis?“. O šiaip jis ja labai džiaugiasi. Žino, kad negalima stipriai, judriai lakstyti po namus, jis ją vis paglosto, duoda prieš miegą bučkį“, – pasakojo Rolandas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Vyras neslepia – pagrindinė Meilės Marijos priežiūra atitenka Ievai, nes kaip sako jis pats – visi pagrindiniai ginklai yra pas ją.

„Aš save vadinu ekskursijų pirmininku. Paimu ją ant rankų, mes nueiname prie lango, susidedame tašę, aš jai kažką vis parodau, papasakoju. Tai tik tiek aš galiu padėti, nes kai ji miega, tai miega, kai valgo – valgo“, – juokėsi R. Mackevičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai