„Roko simfonija ant ledo“: repeticijų užkulisiai ir staigmenos

„Roko simfonija ant ledo“ repeticija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-11 13:45
Šią savaitę mylimiausia Lietuvos šokėjų ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje pristatys antrąjį ledo šou „Roko simfonija ant ledo“.

Kviečiame žvilgtelėti į repeticijų užkulisius.

P. Vanago ir M. Drobiazko ledo šou gyvuoja jau 17 metų, tačiau dailiojo čiuožimo pora nenustoja kasmet stebinti naujais šou sprendimais, žiūrovams pateikdami vis naujų staigmenų ir ant ledo suburdami profesionalus iš viso pasaulio. Šiemet Lietuvos žiūrovai galės išvysti olimpinių, dukart pasaulio ir penkiskart Europos čempionų Tatjanos Totmianinos ir Maksimo Marinino, pasaulio profesionalų čempionų Jelenos Leonovos ir Andrejaus Chvalko, Europos čempiono čeko Tomašo Vernerio bei Gruzijos čempiono Vakhtango Murvanidzės, Elenos Jovanovič ir Nodari Maisuradzės bei kitų čiuožėjų pasirodymus.

„Roko simfonija ant ledo“ repeticija / Organizatorių nuotr.
„Roko simfonija ant ledo“ repeticija / Organizatorių nuotr.

„Šiais metais čiuožėjai pristatys visiškai naujas programas, nebus nė vieno šokio iš praeitų metų. Lieka tik pavadinimas „Roko simfonija ant ledo“, o turinys bus visiškai naujas, pilnas didžiulių netikėtumų ir ankstesniais metais dar nenaudotų sprendimų“, – sako P. Vanagas.

Žiūrovų laukia nepakartojami dailiojo čiuožimo žvaigždžių pasirodymai skambant Vytauto Lukočiaus diriguojamo simfoninio orkestro „Vilniaus Sinfonietta“ atliekamai muzikai. Žinomiausias roko balades atliks Ieva Zasimauskaitė, Eduardo Gimenez, Tadas Juodsnukis, Česlovas Gabalis ir Vladas Kovaliovas. Garsiausias visų laikų roko balades atliks ne tik žinomiausi Lietuvos muzikantai, bet ir pirmą kartą ledo šou istorijoje patys šventės šeimininkai – daugkartiniai pasaulio ir Europos čempionatų prizininkai P. Vanagas ir M. Drobiazko.

„Tai bus mūsų su Margarita debiutas. Mes nusprendėme, kad tai nebus mūsų duetas: aš dainuosiu Margaritai, o ji – man. Tai bus dvi atskiros dainos, kurias mums padės atlikti žinomi Lietuvos dainininkai ir, žinoma, simfoninis orkestras“, – sako P. Vanagas.

„Roko simfonija ant ledo“ repeticija / Organizatorių nuotr.
„Roko simfonija ant ledo“ repeticija / Organizatorių nuotr.

Taip pat šiemet žiūrovų laukia dar daugiau staigmenų. „Taip jau susiklostė, kad šiemet šou metu mes sieksime Gineso rekordo. Tikimės, kad visi žiūrovai taps naujo pasaulio rekordo liudininkais. Rekordo sieksiu ne aš su Margarita, bet vienas iš šou dalyvių – Dmitrijus Nazarovas, kuris yra parkūro meistras, ypatingus gimnastikos triukus ant ledo atliekantis virtuozas. Koks tai bus rekordas, norėčiau palikti paslaptyje, bet labai tikimės palaikymo iš mūsų žiūrovų ir viliamės, kad su jų pagalba sugebėsime pasiekti ne tik naują pasaulio rekordą, bet ir perrašyti mūsų ledo šou istoriją“, – teigia P. Vanagas.

Nauja išskirtinė programa, specialus scenarijus, dailiojo čiuožimo žvaigždės, simfoninio orkestro ir talentingiausių šalies dainininkų atliekamos roko baladės, netikėti šou sprendimai ir ore sklandanti meilė – tobuliausias derinys šventiniam laikotarpiui. „Roko simfonija ant ledo“ žiūrovus sužavėti žada jau gruodžio 11 d. Klaipėdoje, gruodžio 12 d. Kaune ir gruodžio 13 d. Vilniuje.

Naujausi straipsniai