„Roko naktys 2015“: ugnies šou vandenyje ir šokėjos ant stulpo

Ugnies spektaklis / Viliaus Kuchalskio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-27 15:50
Šį savaitgalį Zarasuose, Zaraso ežero saloje vyks triukšmingai atgimęs festivalis „Roko naktys 2015“. Sunkiosios muzikos gerbėjams organizatoriai parengė originalias pramogas, tarp kurių – ugnies bei akrobatikos šou ir kaitinantys šokėjų pasirodymai.

„Pirmą kartą „Roko naktyse“ bus atliekamas uždegantis ugnies ir oro akrobatikos šou, kuris vyks ypatingoje vietoje – ant vandens! Išskirtinį pasirodymą specialiai šiam festivaliui kurs akrobatas, žonglierius Konstantinas Kosovecas, – pasakojo festivalio organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka. – Ežero saloje, ant specialaus plausto bus statoma piramidė, o ugnies šou kuriantis menininkas savo pasirodymą rengs ne tik žemėje, bet ir ore!“

Dar viena maloni žinia rokeriams, – festivalyje vyks „Pole Dance“ pasirodymai, kuriuos rengs šio estetiško ir jausmingo sporto šakos atstovės iš Lietuvos RAI studijos. Vaizdais galės džiaugtis ne tik vyrai – merginos taip pat turės į ką paganyti akis, nes kaitinančius šokius atliks ne tik dailiosios lyties atstovės.

Festivalio nuotr.
Festivalio nuotr.

Taip pat artėjantį savaitgalį festivalyje „Roko naktys“ bus galima išmėginti interaktyvųjį tirą – vienintelį Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse tokio pobūdžio pramoginį šaudymą į ekrane rodomus taikinius. Šaudymui naudojami šratasvydžio ginklai, kurie yra identiškos kovinių ginklų kopijos, atitinkančios tiek dydžiu, tiek svoriu.

Festivalyje veiks burbulinis futbolas, kuriame priešininkai kovoja, įlindę į smagius permatomus burbulus. Žaidimo tikslas – nuversti priešininką ir pelnyti tašką.

Be to, rokerių lauks laipiojimo siena, alaus bokštas, nusileidimo trasa, šaudymas lankais. Mėgstantys komandines pramogas bus pakviesti sudalyvauti orientaciniame vėliavų žaidime, kuriame varžysis dvi komandos: viena gaus vėliavą ir turės ją paslėpti, kita – tą vėliavą surasti.

Norintieji rankas sukišti į molį, turės ką veikti kūrybinėse dirbtuvėse, o temstant „Feel Photo“ fotografai  pasiūlys sudalyvauti unikalioje piešimo šviesa fotosesijoje, kurioje nuotraukų herojais galės tapti kiekvienas.

„Roko naktyse“ savaitgalį gros: „Alestorm“ piratai iš Škotijos, industrinio metalo žvaigždės iš JAV – „Combichrist“, „Private Line“ iš Suomijos, „Neonfly“ iš JK, o taip pat lietuvių rokeriai – „Rebelheart“, „Freaks on Floor“, „Soul Stealer“, „Siela“, „AC/DC Tribute.lt“, „Monkey Tank“, „Wild Reason“, „Katedra“ ir kiti.

Festivalis „Roko naktys 2015“ vyks liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis Zaraso saloje. Bilietus platina „Tiketa“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai