„Roko naktų“ žvaigždės „Queen Kwong“ reikalauja katės: padėkite išrinkti

„Queen Kwong“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-03 14:32
Penktadienį ir šeštadienį Zaraso ežero saloje vyks sunkiosios muzikos mėgėjų festivalis „Roko naktys“. Užkulisiuose susitiks čigonaujantys Austrijos pankai „Russkaja“, Nyderlandų simfoninio roko meistrai „Epica“, lietuviai „BIX“, JAV roko žvaigždžių rinktinė „Queen Kwong“. Pastaroji organizatorius išvertė iš koto: jiems reikės... katės!

„Limp Bizkit“ gitaristas, buvęs Marilyn Manson bosistas, „Awolnation“ būgnininkas ir „Nine Inch Nails“ atrasta vokalistė, susibūrę į rinktinę „Queen Kwong“, festivalio organizatoriams atsiuntė gana paprastą savo privačių pageidavimų sąrašą: reikia viskio, imbierinės arbatos, vaisių, saldumynų. Tačiau paskutinė eilutė stipriai nustebino: „Queen Kwong“ prašo katės! Ką su ja darys?

„Būtent! Iškėlėme tokį klausimą: ar gyvūno jiems reikia scenoje, ar užkulisiuose, – sako Algirdas Barniškis-Blėka. – Aš suprantu muzikantus. Jie nuolat keliauja per pasaulį ir to švelnumo, mėgiamo gyvūno artumo labai pasiilgsta. Todėl ir prašo įrengti kambarius kuo panašiau į tikrus namus, uždegti mėgiamų smilkalų, ar štai šiuo atveju – nori gyvūno.“

Organizatoriai kaip tik atrado internete filmuką, kuriame „Queen Kwong“ Niujorko gatvėmis vedžiojasi katiną (su pavadėliu), šukuoja jį ir myluoja. Veikiausiai tokių vaizdų savaitgalį bus galima pamatyti ir Zarasuose.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Roko naktų“ žvaigždės „Queen Kwong“: „Mūsų vokalistė – deganti gamtos stichija“

„Roko naktyse“ taip pat pasirodys Austrijos grupė „Russkaja“, – daugiau nei dešimt žmonių scenoje. „Prieš du metus per „Eurosonic“ festivalį Olandijoje jie tiesiogine prasme kilnojo koncerto palapinės stogą. Jie yra lyg rokeriai „Gogol Bordello“ kailyje. Daug dėmesio skiria savo koncertiniam įvaizdžiui ir yra absoliutus rokenrolas“, – sakė Blėka.

„Roko naktys“ nuotr.
„Roko naktys“ nuotr.

Festivalyje šiemet bus ypač daug rokenrolo: veiks net trys „Roko naktų“ scenos: Didžioji, Cirko ir Orixo. Laukia ir neįprastai daug pramogų. Viena naujovių – lankininkų kovos, kai dalyviai apginkluojami šalmu, lanku ir saugiomis strėlėmis minkštais, bukais galais, ir mažoje teritorijoje šaudo vieni į kitus.

„Kiwi urban games“ pakvies sudalyvauti specialiai „Roko naktims“ sukurtuose orientaciniuose žaidimuose, veiks sportinis pokeris, galima bus pakilti į dangų su katapulta. Fakyrai kurs ugnies ir magijos šou, o šeštadienį kvies visus norinčius išmokti tai, ką bus pamatę penktadienį. Savo ruožtu žurnalas apie kūno grožį „Kūnas Mag“ pristatys originalių darbų parodą, o kartu fiksuos festivaliautojus, kurie galės tapti naujais žurnalo herojais.

„Roko naktys“ vyks rugpjūčio 5-6 dienomis Zaraso ežero saloje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai