Rokeriškoje fiestoje – žinomi veidai, „G&G Sindikatas“ ir motoakrobato Arūno Gibiežos šou

„Rock Fest“ vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gimtadienis požeminėje parkingo aikštelėje? Kodėl gi ne. Kai kalba pasisuka apie rokerišką vakarėlį. Tokį ketvirtadienio vakarą surengė ketvirtuosius gyvavimo metus skaičiuojantis „Comfort Hotel LT“ viešbutis Vilniuje. Daugiau nei du šimtai svečių pasinėrė į jau tradicine tapusios „Rock Fest“ šventės linksmybes.

Tarp susirinkusių buvo galima sutikti ir žinomų veidų. Renginio nepraleido ir daugeliui pažįstami verslo ir o pramogų pasaulio atstovai.

Čia buvo galima sutikti aktorių Leonardą Pobedonoscevą, dizainerį Aleksandrą Pogrebnojų, muzikos vadybininką Justiną Čekuolį, verslininką Žilviną Grigaitį, renginių organizatorių Alką Paltaroką ir daugelį kitų.

Aleksandras Pogrebnojus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Įvairios pramogos, atrakcijos, interaktyvūs žaidimai – speciali gimtadienio programa neleido niekam nuobodžiauti.

Siautulinga gimtadienio šventė neįprastoje vietoje rengiama jau antrus metus iš eilės. Susirinkusiems čia buvo pristatyta speciali ritmingų gatvės šokių programa, vakarui įpusėjus į sceną žengė ir stogą savo muzika kilnojo „G&G Sindikatas“.

Aleksandras Pogrebnojus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Aleksandras Pogrebnojus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dar pernai garažą drebino baikerių plieniniai žirgai, o šiemet į svečius atvyko tarptautinio pripažinimo sulaukęs motoakrobatas Arūnas Gibiežas, sėdęs ant savo motociklo jis susirinkusiems surengė nepamirštamą šou.

Vilniuje – viešbučio gimtadienio šventė „Rock Fest“ tema (39 nuotr.)
+33
Skaitykite daugiau