Rokeriai „Nickelback“ pirmą kartą atvyko į Lietuvą: šeštadienį koncertuos Kaune

„Nickelback“ atvyko į Lietuvą / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-09 18:35
Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ areną drebinsiantys rokeriai „Nickelback“ penktadienio pavakarę atskrido į Vilnių.

Populiarioji Kanados roko grupė „Nickelback“ atvyko į Lietuvą ir surengs savo turo „No Fixed Address“ koncertą.

Grupė čia lankosi pirmą kartą. Praėjusiais metais „Nickelback“ turėjo surengti savo pasirodymą, tačiau dėl vokalisto sveikatos problemų, visi koncertai Europoje buvo atšaukti.

Grupės gerbėjai gali atsipalaiduoti – penktadienį grupė atvyko į Vilnių ir savo koncertą Kaune tikrai surengs.

Iš Vilniaus oro uosto grupės „Nickelback“ nariai buvo atvežti į prabangų viešbutį sostinės centre, kur ir įsikūrė.

Rugsėjo 10-ąją, šeštadienį, vyksiantis grupės koncertas Lietuvoje bus vienintelis jos pasirodymas Baltijos šalyse – nemažai „Nickelback“ gerbėjų į Kauną ruošiasi atvykti iš Latvijos ir Baltarusijos.

Rugsėjo 2-ąją Helsinkyje „Nickelback“ pradėjo turą, kurio metu iki spalio pabaigos gros didžiausiose Europos arenose.

„Nickelback“ koncertinių gastrolių „No Fixed Address“ metu iš viso Europoje surengs 30 koncertų. Grupė koncertuos Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Liuksemburge, Belgijoje, Nyderlanduose, Škotijoje, Didžiojoje Britanijoje.

Po pertraukos į koncertų sales grįžtanti grupė itin dėmesingai klausosi gerbėjų nuomonės – liepą feisbuke paskelbė prašymą pasiūlyti dainas, kurios turėtų skambėti šiuose koncertuose.

Rinktis yra iš ko – grupė yra išleidusi jau aštuonis studijoje įrašytus albumus, šeši iš jų pakilo į JAV populiariausiųjų dešimtuką, o jų įrašai parduoti platininiais tiražais.

Dar 1995-aisiais susibūrusi grupė visame pasaulyje išgarsėjo 2001-aisiais – eterį sudrebinusiu hitu „How You Remind Me“, kuris pasiekė pirmąją vietą JAV perkamiausių singlų sąrašuose ir žurnalo „Billboard“ vėliau buvo pripažintas geriausiu dešimtmečio roko kūriniu. Daina buvo nominuota „Grammy“ apdovanojimui, tapo dažniausiai JAV radijo praėjusį dešimtmetį transliuotu kūriniu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai