Rokeriai „indieca“ pristato debiutinį albumą: pavadinimą įkvėpė tatuiruotė

„indieca“ / Vytauto Paplausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dvejus metus įvairiuose muzikiniuose konkursuose ir festivaliuose koncertavę indie rokeriai iš Vilniaus „indieca“ muzikos gerbėjams pristato debiutinį savo albumą „Meaningless quotes“.

„Idėja išleisti albumą gimė, nes subrendo didelis noras parodyti kokia yra grupės „indieca“ muzika pasauliui. Mums šis albumas asocijuojasi su pavasariška, svajinga nuotaika, melancholišku, nostalgišku bei vintažiniu atspalviu. Tačiau paliekame laisvę kiekvienam klausytojui asmeniškai atrasti kas slypi po pavadinimu „Meaningless quotes“. Arba galite pagauti mus kažkada po koncerto, papasakosime daugiau“, –  atvyrauja Kipras Žilionis.

Albumo pavadinimas grupės nariams kilo spontaniškai – jį įkvėpė grupės vokalisto K.Žilionio tatuiruotė.

„Už pasirodymą vienose vestuvėse mums atsidėkojo nemokamomis tatuiruotėmis, Kipras išsitatuiravo būtent šiuos žodžius: „Meaningless quotes“. Juokais nusprendėme, kad tai galėtų būti neblogas albumo pavadinimas. Taip ir „prilipo“, – šypsojosi grupės bosistas Valerijus Karevas. 

Pasak muzikantų, „Meaningless quotes“ yra apie praeitį ir jos žavesį. „Kūriniuose, per bendrą muzikinę prizmę, perteikiamos mūsų emocijos, jausmai ir patirtis“, – kalbėjo „indieca“ gitaristas Matas Rudzikas.

Visą albumą galite perklausyti čia:

„Ant scenos matant įvairiausius atlikėjus, klausant jų pasirodymų, labai norisi tapti kūrybinės bendruomenės dalimi. Dirbti mus labai motyvuoja pati kūryba, o ji susideda iš kiekvieno mūsų pastangų: nuo pirminės idėjos iki smulkiausių detalių analizuojame dainos eigą, skambesį. Dažniausiai išvydę galutinį rezultatą norime jį parodyti žmonėms, tai labiausiai ir motyvuoja judėti į priekį“, – prisipažino K.Žilionis.

Pirmąjį albumą sudaro 7 kūriniai. Grupės „indieca“ gerbėjai ir tie, kurie norės susipažinti su rokerių kūryba, albumą „Meaningless quotes“ gali rasti populiariausiose muzikinėse platformose: „YouTube“, „Spotify“, „Bandcamp“ ir „Soundcloud“.

Grupė „indieca“ (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau