Rokenrolišką Akvilinos Ubartaitės fotosesiją įkvėpė Johnny Deppo ir Kate Moss nuotrauka

Akvilina Ubartaitė ir John Pistollero / Gabrielės Gudkovaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelis Akvilina Ubartaitė nusprendė kiek parokenrolinti. Drauge su jauna profesionalų komanda, kurią įkvėpė garsios Kate Moss ir Johnny Deppo poros nuotraukos, ji suorganizavo originalią fotosesiją.

Tokią fotosesijos idėją sugalvojo ir iniciavo pati Akvilina. Pasak modelio, ji jau seniai svajojo įsiamžinti panašiose nuotraukose ir taip atnaujinti savo portfolio. Kaip pati sako, ši fotosesija buvo daroma „vardan meno“, ne jokiais komerciniais tikslais.

„Kate ir Johnny man tikra rokenroliška porelė, jų stilius man labai prie širdies. Dar seniau kažkada pamačiau jų dviejų nuotrauką, ji ir įkvėpė. Nesistengėme jos kopijuoti, tiesiog norėjome surengti ką nors panašaus, tokiu kiek pankišku stiliumi“, – 15min kalbėjo ji.

Akvilina Ubartaitė ir John Pistollero / Gabrielės Gudkovaitės nuotr.

Keletas kadrų buvo sukurta pagal filmo „Leon: The Professional“ heroję Matildą.

„Comfort“ viešbutyje organizuotoje fotosesijoje Akvilina įsiamžino su kolega John Pistollero vardu prisistatančiu kauniečiu Jonu.

„Norėjau suburti jaunų perspektyvių žmonių komandą, parodyti tuos, kurie yra talentingi, dar tik kylantys kūrėjai. Noriu, kad jie išlįstų į dienos šviesą“, – sakė Akvilina.

Fotosesiją įamžino fotografė Gabrielė Gudkovaitė, modelių vizažu rūpinosi Justė Žilionytė, stilių kūrė Simona Senkauskaitė.

Daugiau fotosesijos nuotraukų:

Rokenroliška Akvilinos Ubartaitės fotosesija (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau