Rokas Petrauskas: „Vyrai dažniausiai išvis negalvoja, o moterys galvoja per daug“

Naujo lietuviško serialo „Šviesoforas“ pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-06 14:12
Aktoriai, kuriems dažnai tenka suvaidinti komiškas ar itin painias santykių situacijas, pripažįsta, kad vaidinti nėra taip sudėtinga, kaip susidurti su tokiomis situacijomis realybėje. Komiško serialo „Šviesoforas“ aktoriai sutiko papasakoti apie vyrų ir moterų tarpusavio santykius bei juokingus ir gėdingus savo pasimatymus.

Aktorius Rokas Petrauskas, kuriam patikėtas mergišiaus Raimondo vaidmuo, tikina, kad seriale aptariami vyrų ir moterų santykiai – išties sudėtingi.

„Vyrų ir moterų santykiai yra dar painesni nei seriale. Jie išvis neišpainiojami. Čia didžiausia gyvenimo problema ir tragedija, bet tuo pačiu dėl to jie yra tokie smagūs, dėl to vyrai taip myli moteris, o moterys – vyrus“, – sakė R. Petrauskas.

Žinomas aktorius taip pat paatviravo ir apie didžiausius lyčių skirtumus. „Man atrodo, kad vyrai dažniausiai išvis negalvoja, o moterys galvoja per daug“, – šypsojosi R. Petrauskas. Pasak aktoriaus, būtent šis skirtumas yra nesusikalbėjimo priežastis.

Aktorius atvirai papasakojo ir apie vieną gėdingiausių pasimatymų. „Susitariau susitikti su mergina pas ją, kitame mieste, sakė, supažindins su tėvais. Ką gi, sėdžiu traukinyje, važiuoju, gražūs vaizdai už lango, bet kuo arčiau tikslo, tuo labiau drugeliai pilve siaučia, kažkokia baimė temdo akis. Kai priartėju prie reikiamo miesto, pradeda mušti prakaitas. Nueinu į paskutinį vagoną, traukiniui nespėjus pilnai sustoti, iššoku ir bėgu atgal, pasiekiu pievą, po to mišką, bėgu ir taip gaila, bet grįžti jau buvo per vėlu. Kodėl taip pasielgiau tada iki dabar nesuprantu“, – su šypsena prisiminė R. Petrauskas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Seriale „Šviesoforas“ Edvino vaidmenį kuriantis aktorius Povilas Laurinkus kalbėdamas apie didžiausius vyrų ir moterų skirtumus dvejojo: „Mes jau antrą sezoną bandome atsakyti į šį klausimą, čia amžinas bandymas atsakyti. Kai jau manai, kad atsakei, po minutės supranti, kad tu nieko nežinai ir nieko neatsakei. Pats įdomumas yra tuose skirtumuose. Bandymas spręsti konfliktus, susitaikymai. „Eiti“ per tuos skirtumus turbūt ir yra visas gražumas“, – spėliojo P. Laurinkus.

Aktorius prisiminė ir pirmuosius pasimatymus. „Turbūt visi pirmi pasimatymai yra tam tikra prasme juokingi, nes tu taip jaudinies... Aš sunkiai ką nors ir atsimenu iš to jaudulio ir susikaustymo. Man atrodo, kad kai vieną kartą kviečiau į pasimatymą vieną merginą mokykloje, aš turbūt savaitę kaupiausi. Kiekvieną dieną eidamas pro šalį sukau ratus aplink ir tik po savaitės išdrįsau pakviesti, – juokėsi aktorius, – tai buvo mūsų vienintelis pasimatymas, net dabar sunku atsiminti tas detales. Tada ėjom į kažkokį teatrą, bet teatras buvo prastas, paskui neturėjom, kur eiti, nes visus pinigus išleidau bilietams ir neturėjau, kur vėliau nusivesti, tada vaikščiojom ratais po visą Vilnių, kol ji pritrynė kojas. Na, ir tada atsisveikinom“, – prisiminimais dalinosi P. Laurinkus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai