Rokas ir Indrė Petrauskai: „Scenoje, kaip ir meilėje, svarbiausias – troškimas ko nors išmokti“

Rokas ir Indrė Petrauskai / Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-12 12:02
„Jūs esate velniškai talentingas, jaunuoli“, – šiuos žodžius aktorius Rokas Petrauskas (33) yra girdėjęs daug sykių, ir šiųmetis televizijos projektas „Muzikinė kaukė“ nebuvo išimtis. Tačiau puikuotis Rokas nelinkęs, o ir po to, kai žiūrovai jį išrinko projekto nugalėtoju, kitą rytą nepabudo žvaigžde. Žmona aktorė Indrė Mickevičiūtė-Petrauskienė (36) juokiasi: jei šeimoje ir yra primadonų, tai tik – jų vaikai.  

Rokas iš šio televizijos projekto užtikrintai išsinešė nugalėtojo laurus. Jam, dalyvavusiam ne viename televizijos projekte ir likusiam be medalių, frazė „Svarbiausia – dalyvauti“ šiandien ypač suprantama. „Ją labiausiai mėgsta tie, kurie nelaimi, – juokiasi. –  Turiu pripažinti: laimėti visgi maloniau. Net jei tai ir nepakeičia tavo gyvenimo...“ 

„Kai Rokas gavo tą pasiūlymą ir paklausė, ką aš apie tai manau, nesudvejojau: „Jei tau įdomu, tikrai eik.“ Žinojau, kad liks gerokai mažiau laiko man ir vaikams, bet niekada jo neatkalbinėju, visada jį palaikau: talentingas jis žmogus, nesinori to talento slėpti – juo reikia dalytis“, – neabejoja Indrė. 

Su Roku jiedu geri draugai nuo tada, kai studijavo viename kurse Muzikos ir teatro akademijoje. O paskui iš gerų draugų staiga tapo pora „Kažkada juokėmės, kad jeigu iki tam tikro amžiaus nesukursime šeimų, liksime kartu. Taigi vienas kitam buvome tarsi planas B.“ Ir štai drauge jiedu jau dešimtmetį. „Nežinau, kaip bus rytoj, bet šiandien esame kartu, turime du vaikus, palaikome vienas kitą – ir mums tikrai gera“, – sako Indrė. 

Aktorių šeima yra stebėtinai disciplinuota ir tų darbų net per karantiną turi daug. Net jųdviejų namų virtuvėje ant sienos kabo juoda medinė lenta, kurioje abu kreida surašo savaitės darbus. „Manau, šiuo metu mums yra mokymosi etapas: jis labai geras, tegul trunka kuo ilgiau. Bet man atrodo, kad troškimas mokytis ir yra meilei svarbiausias“, – įsitikinęs Rokas.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Naujausi straipsniai