Rogeris Watersas išleido naują filmą-koncertą

Rogeris Watersas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-02 16:45
Išleistas Rogerio Waterso filmas-koncertas, kuriame įamžintų gastrolių metu garsusis rokeris koncertavo ir Lietuvoje. Visais įmanomais „Blu-Ray“, DVD, CD ir vinilo plokštelės formatais išleistas „Roger Waters: Us+Them“ puikiai atspindi ypač sėkmingą 2017-2018 m. vykusį koncertinį turą.

Pagrindinio grupės „Pink Floyd“ kūrybos genijaus Rogerio Waterso filmas-koncertas pristato pasaulines gastroles „Us + Them“, į kurių koncertus buvo išparduoti visi bilietai. Viso per 2017-2018 metus buvo surengta net 156 pasirodymai, kuriuose apsilankė daugiau nei 2,3 mln. žiūrovų visame pasaulyje.

Prieš dvejus metus Rogeris Watersas pirmą kartą surengė koncertą ir Lietuvoje: į 2018 m. rugpjūčio 26 d. didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje vykusį įspūdingą šou taip pat buvo išpirkti visi bilietai.

Rogeris Watersas / Organizatorių nuotr.
Rogeris Watersas / Organizatorių nuotr.

Gastrolėse roko muzikos lekenda atliko žinomiausius „Pink Floyd“ hitus iš klasikinių albumų „The Dark Side of the Moon“, „The Wall“, „Animals“, „Wish You Were Here“, taip pat skambėjo dainos iš naujausio Roger Waters albumo „Is This The Life We Really Want?“.

Filmas-koncertas, kurį režisavo Seanas Evansas ir pats Rogeris Watersas, buvo sukurtas naudojant pačias novatoriškiausias skaitmenines vaizdo ir garso technologijas. Jame įamžintos daugybė kvapą gniaužiančių koncertinio šou scenų, nukeliančių žiūrovus į emocingą ir daugybę minčių keliančią kelionę.

Filme-koncerte užfiksuotas įspūdingas Rogerio Waterso šou, įrodantis, kad muzikantas širdyje yra tikras muzikos aktyvistas ir aistringas politikos komentatorius. Jis paskyrė savo gyvenimą kovai su tais, kurie siekia kontroliuoti mūsų gyvenimą ir sunaikinti mūsų planetą. Filmas-koncertas buvo filmuojamas gastrolių Amsterdame (Nyderlandai) metu ir Didžiojoje Britanijoje.

Roger Waters filmo-koncerta „Us+Them“ ištraukos:

Roger Waters – „Happiest Days of Our Lives/Another Brick in the Wall, Part 2 & Part 3“:

Temos:
Muzika Koncertas

Naujausi straipsniai