Rodydama meilę Radžiui, Daiva pusnuogė maudėsi sniege

Daiva maudosi sniege / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-12 10:19
22 metų go-go šokėja Daiva iš Šilalės – mergina, kuri dėl Radžio gali padaryti viską. Ji savo ranką papuošė tatuiruote su „R” raide, nepabijojo su parašiutu šokti vienais apatiniais. Praėjusią savaitę tai ji įrodė dar kartą ir itin įsimintinai. Tik mažutėlį bikinį vilkėjusi panelė maudėsi sniege.

„Ankstų rytą atsikėliau, apsirengiau bikinį ir šokau į sniegą. Taip smagu buvo! Gera, toks šaltas dušas!”, – apie savo nuotykį pasakojo Daiva.

Sniege panelė maudėsi norėdama atsiprašyti Radžio už nemandagų savo elgesį per prabangius pietus. Daiva įsitikinusi: į tokį benefisą svajonių jaunikis tikrai atkreips dėmesį ir garantuotai supras, kad ši nuotaka dėl jo gali padaryti viską.

Kaip iš tikrųjų Radžis reaguos į Daivos poelgį – neaišku. Mat jau kurį laiką jaunikis jai priekaištauja dėl vulgarumo ir pernelyg iššaukiančios aprangos.

Kitos realybės šou „Radži ieško žmonos” dalyvės iš Daivos maudynių sniege juokėsi susiėmusios už pilvų. „Ar nesusirgsi, Daivute?”, – klausė jos. „Kad ir susirgsiu, vis tiek buvo verta”, – atšovė Daiva.

Įspūdingas šilališkės maudynes sniege pamatysite šeštadienį 19 val. per LNK realybės šou „Radži ieško žmonos”.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai