Robino Williamso sūnus apie tėčio atminimą: „Stebint jį man plyšdavo širdis“

Robino Williamso sūnus Zachary kalba apie tėvo atminimą/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-18 16:56
Aktoriaus Robino Williamso sūnus Zachary Williamsas televizijos laidoje „Good Morning Britain“ prisipažįsta, kad visą gyvenimą jam buvo sunku dalytis garsiuoju tėvu su pasauliu. Praėjo penkeri metai nuo žymaus aktoriaus mirties, tačiau visa šeima vis dar yra draskoma didžiulio netekties skausmo.

Kitą mėnesį sueina lygiai penkeri metai po to, kai aktorius Robinas Williamsas buvo rastas negyvas savo namuose. Jo sūnus Zachary Williamsas kalba apie šviesų savo tėvo atminimą.

„Būti Robino Williamso sūnumi – nuostabu. Tačiau neslėpsiu, dalytis tėčiu su pasauliu man visuomet atrodė beprotiškai sunku. Kai jis imdavosi vaidybos iššūkių, stebint jį man plyšdavo širdis, vien jau dėl to, kad išgyvendamas, jausdamasis negerai, jis vis tiek atsidurdavo prožektorių šviesoje, juokindavo visus, dalijosi su pasauliu savo humoru. Net kentėdamas jis vaidino. Žaviuosi savo tėčiu, labai jį mylėjau, bet pasikartosiu – niekada nenorėjau juo dalytis“, – sako 36-erių Robino sūnus Zachas.

Robinas Williamsas (2009 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Robinas Williamsas (2009 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vyras prisipažįsta, kad kaip šeimos narys jis ne kartą susidūrė su beviltiškumu. Zakas nežinojo, kaip padėti R. Williamsui, kuris ilgą laiką išgyveno didžiulį asmeninį skausmą, sirgo depresija.

„Mes visi labai mylėjome tėtį, bet padėti jam beveik neįmanoma. Dažnai prieš pat mirtį jis užsidarydavo, su aplinkiniais, net pačiais artimiausiais, nesidalijo jo viduje kunkuliuojančiais išgyvenimais.“

Kai Robinas paliko savo šeimą, visi pergyveno dar ir dėl to, jog pasaulis neleido gedėti. Žmonėms rūpėjo, kas nutiko  aktoriui. Atsirado išgalvotos istorijos, iš piršto laužti, neva pažinojusių Robiną, asmenų pasakojimai.

Robinas Williamsas su antrąja žmona Marsha Garces ir sūnumi Zachu Williamsu (2002 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Robinas Williamsas su antrąja žmona Marsha Garces ir sūnumi Zachu Williamsu (2002 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Mano paties sūnui dabar vos du mėnesiai. Jo vardas – McLaurinas. Toks buvo mano tėčio antrasis vardas. Tai mūsų šeimos vardas“, – kalba Zachary. 

Jaunas vyras sako, kad iki šiol ilgisi tėvo, tačiau laiko atgal jis nebegali atsukti.

Primename, kad R. Williamsas savo namuose Kalifornijoje rastas negyvas 2014 metais, rugpjūčio 11 d. Jo trečioji žmona Susan Scheider tada pasakojo, kad aktorius paskutiniu metu dažnai pamiršdavo elementarius žodžius, niekaip negalėdavo jų prisiminti, negana to, R. Williamsą kankino siaubinga nemiga. Naktimis pabudęs kartais jis jausdavosi tarsi sustingęs, negalėdavo pajudėti.

Aktorius prieš tragišką mirtį ne kartą prisipažino esąs alkoholikas, jam be depresijos buvo diagnozuotas bipolinis afektinis sutrikimas.  

Pats Williamsas neslėpė savo problemų, labai didžiavosi savo pergalėmis prieš narkotikus ir alkoholį, reabilitacijos centrų metodikos jam ne kartą yra padėjusios, tačiau šįsyk depresija buvo stipresnė už geriausius specialistus.

Naujausi straipsniai