Roberto Petrausko augintinis Tuflis neišgyveno, nebeliko ir jį sudraskiusio kaimyno šuns

Roberto Petrausko šuo Tuflis / Asmeninio albumo ir T.Tumalovičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-18 10:12
Krepšinio komentatorius, istorinių knygų autorius Robertas Petrauskas pirmadienį feisbuke pasidalijo skaudžiais išgyvenimais: dukters akivaizdoje kaimyno šuo sudraskė jų augintinį Tuflį. Nors šeima turėjo mažai vilties išgelbėti savo šunį, ryžosi jį operuoti. Antradienį Robertas socialiniame tinkle parašė, kad Tuflis neišgyveno.

„Ate Tufliuk... mylėsim ir prisiminsim tave visada. Buvai geras draugas... pats ištikimiausias... nežinau kaip dukrai pasakyt, kad tavęs nebėra... ir šiaip žodžiai kol kas pradingsta sunkioje širdyje...“, – parašė R.Petrauskas bičiuliams, sekusiems šią istoriją socialiniame tinkle.

Nelaimė įvyko pirmadienį

„Kaimyno šuo sudraskė mano šuniuką dukros akyse... Mama turėjo saugot vaiką ir šiaip nieko nebūtų padariusi, nes šuo sunkesnės kategorijos už ją... Ką tokiais atvejais žmonės daro – sako kaimynui nu nu nu? Visa šeima verkia. Jaučiuos beviltiškai...“ – į draugus socialiniame tinkle pirmadienį priešpiet kreipėsi R.Petrauskas.

Kaimynas, sako, užmigdęs savo šunį

Antradienį R.Petrauskas nuėjo pas kaimyną pranešti, kad jo šuns apdraskytas Tuflis neišgyveno. 

„Aš nuėjau pas kaimyną, pranešti, kad Tuflis mirė, o jis sako: aš savo irgi užmigdžiau...Tai verkėm abu...“, – feisbuke parašė Robertas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Roberto Petrausko augintinį kaimyno šuo apdraskė dukros akyse: „Šansų nedaug, bet darom operaciją“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai