Roberto Kalinkino vestuvinės suknelės – taisyklių nepaisančioms nuotakoms

R. Kalinkino vestuvinė suknelė / Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-16 13:34
Paskutinės minutės vestuvės – vienas žaviausių gyvenimo ekspromtų. Joms nereikia mėnesių planavimo ir streso. Nuostabią šventę galima susikurti vos per keletą savaičių ir tik mitas, jog bene svarbiausiu atributu – vestuvine suknele – reikia rūpintis bent prieš pusmetį. Tokioms nuotakoms dizaineris Robertas Kalinkinas sukūrė vestuvinę „ready-to-wear“ suknelių kolekciją.

„Vestuvės visų pirma yra malonus procesas. Ši šventė neturi būti našta ir tuo labiau pavirsti iš malonaus planavimo į streso ir skubėjimo kupiną nesusipratimų ir išlaidų virtinę. Tai tik suknelė. Aš tikiu, kad ji turi būti tiesiog patogi. Jokia nuotaka nenori jaustis ne savimi tądien ir nemanau, kad turėtų“, – apie idėją pasakoja R. Kalinkinas.

Vestuvinių ir šventinių suknelių kolekciją, simboliškai pavadintą „Drobė“, sudaro 14 populiariausių mados namų modelių. Suknelės įkvėptos tuščių drobių, baltų erdvių ir minimalizmo – autorių tokia vizija aplankė pamačius dekoraciją filmui „Alien“, sukurtą dailininko Damieno Drew.

Lengva, gaivi ir minimalistinė – kolekcija palieka vietos nuotakos idėjoms. Su šiomis suknelėmis nereikės aukoti ir komforto – dauguma jų turi patogias kišenes bei siluetą paryškinančius nuimamus diržus. Ilgosios suknelės lengvai transformuojamos į trumpas, nevaržančias judesių.

Suknelėse dizaineris naudoja klasikinių kirpimų ir modernių detalių simbiozę – asketiškos linijomis bei švarūs siluetai čia susijungia su organišku, santūriu dekoru.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai