Robertas Semeniukas sulaukė „Guns N' Roses“ gitaristo dėmesio: „Pagroti su žvaigžde yra jėga“

Ronas Thalas Bumblefootas ir Robertas Semeniukas / Vida Press ir J.Šeiboko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-30 18:08
Gitaristas, kompozitorius, grupės „Žalvarinis“ įkūrėjas Robertas Semeniukas (38) sulaukė vieno iš savo autoritetų, grupėse „Guns N’ Roses“, „Sons of Apollo“ ir „Asia“ grojusio JAV gitaristo Rono Thalo Bumblefooto (50) dėmesio. Dviejų gitaristų bendravimo rezultatas – muzikinė improvizacija, internete sulaukusi komplimentų.

„Mūsų keliai susikirto labai paprastai. Keli mano draugai parašė, kad Bumblefootas daro tokią akciją, atrakciją – paleido savo singlą „Planetary Lockdown“ ir nori su kitais gitaristais paimprovizuoti. Jis sukurpė trumpą vaidzo įrašą, kuriame paaiškino, kaip viskas vyksta. Jis prašė įrašyti solo partiją ir jam atsiųsti. Pagalvojau: „kodėl gi ne?“ Savo įrašą patalpinau „Youtube“, nusiunčiau jam nuorodą ir pamiršau“, – Žmonės.lt pasakojo R.Semeniukas.

Po kurio laiko Ronas Thalas su Robertu asmeniškai susisiekė feisbuke.

Robertas Semeniukas / J.Šeiboko nuotr.
Robertas Semeniukas / J.Šeiboko nuotr.

„Pradėjome susirašinėti. Kalbėjome apie muziką, gitarų muziką: solo, improvizacijas ir taip toliau. Jis yra pasaulinio garso muzikantas, tokių vaizdo įrašų, kaip siunčiau aš – jis gauna daug. Todėl mane labai nustebino, kad toks žmogus man asmeniškai skyrė laiko“, – kalbėjo Robertas.

Ronas Thalas Bumblefootas / Vida Press nuotr.
Ronas Thalas Bumblefootas / Vida Press nuotr.

Bumblefootas su R.Semeniuku socialiniame tinkle bendravo dar dvi dienas. Pasaulinio garso gitaristas džiaugėsi, kad jųdviejų improvizacija internete sulaukė didžiulio dėmesio ir kompimentų.

Šiuo gitaristų įrašu feisbuke pasidalijo ir Marijus Mikutavičius: „Sveikinimai. Robertas Semeniukas padžiamino su „Guns N' Roses“ gitaristu ir sulaukė pagyrų. Pasaulis mažas.“ 

Pažiūrėkite ir paklausykite: 

Robertui Ronas Thalas pasirodė kuklus žmogus, garsus gitaristas atskleidė, kad turi lietuviškų šaknų ir ateity žada aplankyti mūsų šalį.

„Jis pasidžiaugė, kad jo seneliai yra kilę iš Lietuvos. Jis prižadėjo, kad būtinai čia atvyks pasisvečiuoti, nebūtinai koncertinių gastrolių metu“, – pasakojo grupės „Žalvarinis“ įkūrėjas.

Mes ne vien pakalbėjome, bet ir kartu pagrojome. Tai – dvigubas malonumas.

Robertas šypsosi, kad būdamas paaugliu neįsivaizdavo, jog galės patekti į savo mėgstamių grupių – „Metallica“, „Guns N' Roses“ ir kitų – koncertus. Ką jau kalbėti apie bendravimą su šių grupių garsiais muzikantais.

„Laikui bėgant, atsiradus internetui, socialiniams tinklams, sienos pradėjo tirpti. Šis kontaktas su garsenybe man nėra pirmas. Esu buvęs renginyje Los Andžele, kur bendravau su daug garsių gitaristų – ten buvo suvažiavusi visa muzikos grietinėlė. Bet žinoma, šitas atvejis kitoks. Mes ne vien pakalbėjome, bet ir kartu pagrojome. Tai – dvigubas malonumas. Pagroti su žvaigžde yra jėga“, – juokėsi R.Semeniukas.

Naujausi straipsniai