Robertas Kalinkinas su būriu draugų atšventė gimimo dieną

Roberto Kalinkino gimtadienio vakarėlis / Gedmanto Kropio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-24 09:40
Rugpjūčio 19-ąją dizaineriui Robertui Kalinkinui suėjo 31-eri. Kasmet gimtadienio šventę rengiantis vyras, šiemet vakarėlį nusprendė atšvęsti viename iš sostinės barų.

Tikrąją gimimo dieną R. Kalinkinas paminėjo būdamas ne Lietuvoje. Kartu su sūnumi Marku ir draugo šeima kelioms dienoms jis buvo išvykęs į Ispaniją. Madride jie ilsėjosi, ir, kaip tikina Robertas, džiaugėsi puikiu oru bei maistu. 

„Taip jau nutiko, kad draugo šeima skrido į Madridą ir mes su Marku nusprendėme prisijungti. Trumpos atostogos sutapo su mano gimimo diena, – Žmonės.lt pasakojo R. Kalinkinas. – Nors tądien šventės nerengėme, jau iš ryto gavau krūvą sveikinimų ir didžiulį tortą. Visgi, gimtadienį praleidau lėktuve, todėl man neatrodė, kad tai buvo šventė.“

Dizaineris pasakojo, kad ilsėdamiesi Madride jie daug nekeliavo po apylinkes.

Roberto Kalinkino gimtadienio vakarėlis / Gedmanto Kropio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Roberto Kalinkino gimtadienio vakarėlis / Gedmanto Kropio / „Žmonės Foto“ nuotr.

„Kadangi gyvenome pačiame miesto centre, vaikščiojome aplink. Tiesą sakant, per tokį karštį, koks tvyravo ten, nelabai, ką daugiau galima nuveikti,“ – neslėpė. 

Nors tikrąją dieną žinomas vyras praleido toli nuo artimų bičiulių, sugrįžęs jis nusprendė visus suburti linksmam vakarui.

R. Kalinkinas pasakojo, kad penktadienį susirinko artimiausi jo draugai. 

„Taip jau yra, kad paskutinė vasaros savaitė visiems labai užimta, o ir ankstesniais metais, ne visuomet pavykdavo sukviesti visus bičiulius.Mano gimtadieniuose niekuomet nebūna visų draugų – toks metas. Visi labai veiklūs, todėl nė kiek nepykstu. Džiaugiuosi, kad draugų rate turiu protingų ir šviesių žmonių, tad smagu, kai juos kartais pamatau ir kitose vietose, ne tik per gimtadienius,“ – šypsodamasis kalbėjo dizaineris. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai