Robertas Kalinkinas pristatė 100 000 eurų vertės suknelę, puoštą tikrais deimantais

Žmonės.lt fotomontažas / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-19 17:54
Nuolat netikėtais sumanymais stebinantis dizaineris Robertas Kalinkinas pristatydamas naujausią vestuvinių suknelių kolekciją visiškai nevaržė savo fantazijos ir joje atsidūrė… tikrais deimantais inkrustuota, 100 000 eurų vertės vienetinė suknelė. Ją pirmieji išvydo renginio „L’Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ svečiai.

„Vestuvinė suknelė – be galo ypatingas drabužis, tad ir mano klientes visada vienija noras atrasti tą vienintelę, ypatingą suknelę. Štai ši – vienintelė, kurią kuriant man gelbėjo gemologė, Izraelio deimantų biržos narė Dana Ribas. Pirmojo susitikimo metu mums kilo tiek naujų idėjų, kaip šį akmenį, amžinos meilės simbolį, panaudoti vestuvių madoje, kad galima būtų sukurti nors ir visą kolekciją nuotakoms!” – entuziastingai pasakojo dizaineris R. Kalinkinas.

Suknelė dekoruota net 219 įspūdingų deimantų išsiskyrė netik savo netradicine spalva ir siluetu, bet ir jai puošti naudotais labai retais rožiniais deimantais, geltonuoju ir baltuoju auksu. „Kadangi norėjome sukurti tikrai išskirtinę suknelę – naudojome ypatingos spalvos ir blizgesio rožinius deimantus, kuriuos derindami su baltais deimantais sukūrėme specialų ornamentą“, – apie unikalų pasirinkimą pasakojo dizaineris R.Kalinkinas.

Akyliausi renginio svečiai pastebėjo, kad natūraliais deimantais puošta suknelė reikalavo ir ypatingos apsaugos – modelį visur, net ir ant podiumo, lydėjo apsaugos darbuotojas, į renginio vietą ji buvo atgabenta paskutinę minutę ir iškart po pristatymo buvo išgabenta į saugyklą.

Lukos Photography nuotr.
Lukos Photography nuotr.

„Asmeniniai užsakymai juvelyrikoje pasitaiko labai dažnai, ypač kai papuošalai skirti ypatingoms progoms. Tačiau galimybė prisidėti prie suknelės, ir dar vestuvinės, kūrimo, mums pasitaikė pirmą kartą. Šiai progai parinkome ne tik tradicinius baltus, bet labai retus rožinius deimantus. Pastarieji tampa vis populiaresniais – rožinius deimantus pasirenka savo mylimąsias panorę nustebinti vyrai, kurie sužadėtuvių žiedui ieško netradicinių idėjų”, – sako deimantų namų „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas” įkūrėja D. Ribas.

Taftos ir tiulio suknelę dekoruoti deimantais truko dvi dienas, pačiai suknelei pasiūti sunaudota daugiau nei 20 metų audinio, o bendras kūrybinis procesas truko beveik mėnesį. „Ši kolaboracija mums buvo iššūkis gerąja to žodžio prasme, daug naujo išmokome, todėl sustoti neketiname ir jau kuriame naujus bendrus ateities planus”, – kūrybinį procesą komentuoja R. Kalinkinas.

Išskirtinė vestuvinė suknelė, inkrustuota daugiau nei 200 rožinių ir baltų deimantų bei auksu bus eksponuojama Vilniuje įsikūrusiuose deimantų namuose „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“, kur ją iš arti bus galima apžiūrėti kiekvienam apsilankiusiam.

Kviečiame iš arčiau susipažinti su išskirtinės vestuvinės suknelės kūrimo procesu:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai