Robertas Kalinkinas antrą kartą tapo tėvu: kūdikis gimė likus keletui valandų iki vidurnakčio

Robertas Kalinkinas su žmona Agne ir sūnumi / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-19 23:42
Dizaineris Robertas Kalinkinas gyvena džiugiomis akimirkomis. Žmona Agnė šį vakarą pagimdė dukrą. Mažylė gimė Trakų ligoninėje, likus kelioms valandoms iki vidurnakčio.

Trečiadienio vakarą sulaukęs antrojo vaiko, R. Kalinkinas pasakojo esantis visiškoje ekstazėje: „Esame be galo laimingi ir dėkojame nuostabiam Trakų ligoninės personalui. Viskas praėjo lengvai, Vos pagimdžiusi mergaitę, Agnė jau jautėsi puikiai“, – portalui Žmonės.lt sakė Robertas Kalininkinas.

Dukra gimė sverdama 3.7 kg, 21 val. 27 min.

Laimingas tėtis tikino, kad visa šeima dabar su džiugesiu laukia naujo gyvenimo etapo, prasidėjusio vos išvydus naujagimės akis.

„Mano žmona yra turbo moteris, o aš jaučiuosi laimingas iki mėnulio“, – pusiau angliškai, pusiau lietuviškai savo artimiausiems draugams apie dukrelę socialiniame tinkle pranešė Robertas.

Robertas Kalinkinas su dukra / Asmeninio archyvo nuotr.
Robertas Kalinkinas su dukra / Asmeninio archyvo nuotr.

Dizaineris ne kartą minėjo, kad su Agne jie keturis metus laukė antrojo vaiko.

„Pastebime, kad ne mums vieniems susilaukti jų nėra paprasta. Tačiau iš savo patirties galime pasakyti, kad vaikai atsirado vos tik mūsų gyvenime sumažėjo streso. Taip buvo ir pirmą kartą, ir dabar. Juk tapo norma suktis užburtame rate, kai nuolatos visi be galo daug dirba. Kažkaip viską spėjame, bet kūnui tos įtampos, matyt, būna per daug. Tenka ko nors atsisakyti, kad gautum ką nors naujo“, – žurnalui „Žmonės“ anksčiau yra sakiusi ir A. Kalinkina.

Naujausi straipsniai