Robbie Williamso koncertas Vilniuje: į Vingio parką plūdo minios

Žmonės.lt fomontažas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rugpjūčio 16-oji jau paženklinta popmuzikos fanatikų atmintyje. Legendinis atlikėjas Robbie Williamsas padovanojo nepamirštamą pasirodymą. Britų superžvaigždė į Lietuvą atvyko pristatyti naujausio savo albumo „The Heavy Entertainment Show“.

Į Vingio parką atgabenta milžiniška scena jau nuo pradžių bylojo – tai bus nepamištamas šou.

Nuo 17 val. prie įėjimo rikiavosi ištikimiausi R. Williamso gerbėjai. Pirmieji ant scenos žengė britų duetas „Erasure“. R. Williamsas prieš auditoriją pasirodė apie 21 val.

Robbie Williamso koncertas Vilniaus Vingio parke / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Pasiklausyti ir išvysti atlikėją panoro ir ne viena Lietuvos garsenybė. Tarp atvykusiųjų – Liucina ir Tadas Rimgailos, žurnalistas Orijus Gasanovas, Rimvydas Širvinskas-Makalius ir kiti.

Liucina Rimgailė ir Tadas Rimgaila / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Atlikėjas yra laimėjęs rekordinį skaičių, net 18, „BRIT Awards“ apdovanojimų. Dainininkui, kuris pirmąjį įvertinimą gavo dar 1998 m., šiemet taip pat buvo įteiktas prestižinis „BRIT Icon“ apdovanojimas. Net 6 atlikėjo albumai patenka į didžiausiu tiražu parduotų įrašų Didžiojoje Britanijoje šimtuką. 2006 m. R. Williamsas pasiekė oficialų „Guinness“ rekordą – per vieną dieną į dainininko koncertus buvo parduota daugiau nei 1,6 mln. bilietų.

Pasaulyje yra nupirkta daugau nei 77 mln. R.Williamso albumų – pagal šį rodiklį jis yra vienas sėkmingiausių dainininkų populiariosios muzikos istorijoje.

Trečiadienio vakarą į legendinio Robbie Williamso koncertą plūdo minios žmonių (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau