Robbie Williamsas – vėl kartu su legendine grupe „Take That“: ruošiasi virtualiam labdaros koncertui

Robbie Williamas ir kiti grupės „Take That“ nariai/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-30 09:00
Dainininkas Robbie Williamas, kartu su jį išgarsinusia buvusia vaikinų grupe „Take That“, penktadienio vakarą surengs labdaringą koncertą. Kartu su Robbie koncertuos buvę grupės nariai: Gary Barlowas, Markas Owenas ir Howardas Donaldas.

Įdomu tai, kad dainininkai koncertą surengs ne vienoje erdvėje, o kiekvienas iš savo namų. Robbie Williamas su „Take That“ paskutinį kartą pasirodė „X Faktoriaus“ finale prieš dvejus metus.

Tiesa, grupė labdaringą koncertą surengs nepilna sudėtimi. Pasirodyme neišvysime vieno buvusios grupės nario – Jasono Orange'o. 

 

Grupė „Take That“ / Vida press nuotr.
Grupė „Take That“ / Vida press nuotr.

„Aš labai laukiu mūsų su berniukais pasirodymo. Koncertuoti su jais – visuomet yra malonumas. Nors negalime koncertuoti arenoje – atnešime arenas į namus“, – „The Sun“ kalbėjo R. Williamsas. 

 

Robbie Williamsas/ Vida press nuotr.
Robbie Williamsas/ Vida press nuotr.

Labdaringo koncerto tikslas – surinkti lėšų ir paremti koncertus rengiančias kompanijas, kurios per karantiną išgyvena tikrą sunkmetį. 

Žinoma, kad grupės nariai atliks didžiausius savo hitus. Koncerto metu žiūrovai išgirs Greatest Day, Shine, Back For Good, The Flood, Pray, Never Forget ir kitas populiarias grupės dainas,  

Naujausi straipsniai