Robbie Williamsas tikina svarstantis apie galimybę prisijungti prie koncertinio „Take That“ turo

„Take That“ ir Robbie Williamsas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-09 09:12
Kone ryškiausia muzikos grupė „Take That“ grįžta! Tai patvirtino pats Robbie Williamsas, praėjusį šeštadienį kartu su grupės nariais pasirodęs britų „X Faktoriaus“ scenoje.

Grupės gerbėjai tikina, kad Kalėdos atėjo anksčiau, nes grupė surengs išties įsimintiną koncertinį turą, savo veiklos 30-mečiui paminėti.

„Tol, kol esame sveiki, aš labai tikiuosi, kad ateis tas momentas, kai visi kartu dar kartą pasirodysime scenoje, – „Magic“ radijui kalbėjo Robbie. – Tikrai, tikrai. Pasimatysime ateityje dar“.

„Take That“ ir Robbie Williamsas / „Scanpix“ nuotr.
„Take That“ ir Robbie Williamsas / „Scanpix“ nuotr.

Ateinančiais metais dainininkas ruošia ir savo solinį koncertinį turą, tačiau juokaudamas tikino, kad pasistengs viską suderinti.

„Kai vaikinai turės savo koncertinį turą, aš taip pat koncertuosiu su savo soliniu turu. Tačiau, jeigu mes netikėtai atsidursime toje pačioje vietoje, tikiuosi, jie paliks man vietos prie mikrofonų,“ – juokavo Robbie Williamsas.

Robbie Williamsas populiarią vaikinų grupę „Take That“ paliko net du kartus: pirmąkart 1995 m. ir antrąkart 2011 m. Milijonai ištikimiausių grupės gerbėjų visame pasaulyje negalėjo sulaikyti ašarų, kai sužinojo, kad Robbie palieka grupę. Teigiama, kad likę „Take That“ nariai pateikė ultimatumą reikalaudami atsisakyti alkoholio bei narkotikų, kurie pradėjo valdyti Robbie gyvenimą, arba pasitraukti. Itin atvirame dokumentiniame filme „Take That: Look Back, Don‘t Stare“, Robbie teigia, kad bene pagrindine išsiskyrimo su „Take That“ priežastimi buvo arši jo ir Gary Barlow konkurencija.

„Take That“ ir Robbie Williamsas / „Scanpix“ nuotr.
„Take That“ ir Robbie Williamsas / „Scanpix“ nuotr.

„Mano problema visada buvo Gary. Norėjau jį sutraiškyti ir ištrinti visus prisiminimus apie grupę. Netgi tada, kai jam buvo sunku, aš nenusileisdavau. Turiu už tai nuoširdžiai atsiprašyti“, – sakė R.Williamsas. 2009 m. dainininkas grįžo į „Take That“, su kuria įrašė albumą „The Progress“ ir surengė koncertines gastroles. Deja, 2011 m. jų keliai vėl išsiskyrė – antrąkart iš „Take That“ pasitraukiantis R.Williamsas prižadėjo, kad ateityje palieka atviras duris bendriems projektams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai