Robbie Williamsas pasauliui parodė dviejų dienų dukrą Theodorą Rose

Robbie Williamsas / Robbiewilliams.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-21 15:28
Vos prieš porą dienų tėčiu tapęs populiarus atlikėjas Robbie Williamsas (38) netveria džiaugsmu. Jo gyvenimą nušvietusią dukterį dainininkas pademonstravo ir tūkstančiams gerbėjų, paviešindamas dviejų dienų mažylės nuotrauką savo oficialioje svetainėje.

„Antroji Teddy diena šioje planetoje“, – po miela nuotrauka, kurioje mažoji Theodora miega ant tėčio krūtinės, parašė R.Williamsas. Pusnuogis atlikėjas nuotraukoje atrodo išties laimingas. „Tėtukas antrąkart keitė sauskelnes“, – prie nuotraukos taip pat prirašė jis.

Theodora Rose – pirmoji R.Williamso ir jo žmonos Aydos Field dukra, mergaitė gimė antradienį. Pora susituokė prieš dvejus metus.

Dailymail.co.uk R.Williamsas teigė tyčia su mylimąją dukrai rinkęs tradicinį vardą. „Žinoma, kadangi esame žinomi, daug kas tikisi, kad nustebinsime išskirtiniu vardu, pavadinsime dukrą kokia Baklažane ar panašiai. Galbūt vardas ir išskirtinis, bet nesame iš tų, kurie vaikus vadina Obuoliais (angliškai obuolys – apple, Apple yra Gwyneth Paltrow ir Chriso Martino dukters vardas, – red. past.). Parinkome santūrų, rimtą ir kiek senovišką vardą“, – apie savo pasirinkimą kalbėjo atlikėjas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai