Robbie Williamsas nustebino žmoną dar kartą jai pasipiršdamas

Robbie Williamsas ir Ayda Field / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-20 14:15
Didžiosios Britanijos dainininkas, pasaulinio garso žvaigždė Robbie Williamsas (45) mėgsta stebinti savo žmoną Ayda Williams (40). Šįkart jis iki ašarų sujaudino mylimąją, netikėtai nusprendęs dar kartą paklausti lemtingo klausimo.

Šeštadienį visa šeima šventė Aydos 40-tąją gimimo dieną. Vakaro metu netrūko jautrių akimirkų. Štai Robbie atliko žmonos mėgstamiausią dainą „Angel“, o jos pabaigoje staiga priklaupė ant vieno kelio ir paklausė: „Mažyte, dar vienas dalykas. Ar tekėsi už manęs dar kartą?“.

Romantišku vaizdo įrašu savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo pati Ayda. Jį palydėjo lakoniškas moters komentaras: „Atsakymas buvo taip“.

Robbie ir Ayda susituokė 2010-ųjų rugpjūčio 10 dieną. Intymi ir slapta ceremonija vyko Robbie namuose Los Andžele. Vienas iš vestuvių pasirodymų, žinoma, buvo paties Robbie. Jis atliko jau minėtą „Angel“.

„Ji verčia mane būti geresniu žmogumi. Ayda yra gražiausia mergina pasaulyje. Ji magiška, - apie savo žmoną viename interviu yra kalbėjęs R. Williamsas. – Ji nuostabi, tad esu laimingiausias vyras visoje Žemėje.“

Pora augina tris vaikus: dukrą Teddy (6), sūnų Charlie (4) ir septynių mėnesių sulaukusią dukrą Coco. Tiesa, mažylę pagimdė pakaitinė motina. Abu jie itin saugo savo asmeninį gyvenimo, todėl vyriausiąją dukrą Teddy visuomenė išvydo tik per karališkąsias princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuves. Juose ji buvo viena iš nuotakos palydos gėlių mergaičių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai