Robbie Williamsas kuria realybės šou, kurio pagrindinė herojė bus jo...uošvienė

Robbie Williams su žmona Ayda Field / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-10 15:09
Britų atlikėjas Robbie Williamsas vis nustebina kokiu nors pokštu. Su gerbėjais jis dalijasi savo asmeninio gyvenimo smulkmenomis – kartais net intymiomis, kaip, pavyzdžiui, nuogo kūno demonstravimas.

Socialiniuose tinkluose jis dalijasi nuotraukomis bei vaizdo įrašais, kuriuose jis – su žmona Ayda Field, ir – kas netikėta – jos mama Gwen Field. Su uošviene, liaudiškai tariant! Viskas, kuo dalijasi dainininkas, sulaukia didelio populiarumo.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tai nepraslydo pro akis televizijos prodiuseriams – Robbie Williamsui pasiūlyta kurti savą realybės šou. Jame dalyvaus visa šeima.

„Šiuo metu kaip tik vyksta darbas – gilinamasi į menkiausias detales. Norime įsitikinti, kad formatas, kurį pasirinkome, yra tinkamas“, – leidiniui „The Sun“ sakė Robbie Williamsas.

Nauja veikla bus suderinta su atlikėjo koncertų grafiku, jis nenukentės, be to, pagrindinė herojė bus visai ne atlikėjas, o jo žmonos mama Gwen.

@robbiewilliams Ryda Rumor Of The Week #astarisborn #gwinning #allinthefamily

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on

Skirtingai nei daugumai vyrų, kurie turi namais dalintis su antrosios pusės mama, Robbie Williamsui ir Gwen pavyko užmegzti labai šiltus santykius. Bendravimas persmelktas gera humoro doze – tai matyti iš Robbie ir jo žmonos pasidalintų vaizdų. Pavyzdžiui, Ayda Field pasidalijo nuotrauka, kurioje lovoje – trise: ji su vyru ir mama.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Aš myliu tave, mama, bet jau darosi nejauku“, – brūkštelėjo moteris po nuotrauka.

Realybės šou kūrėjai įsitikinę, kad nauja idėja turi viską, kad išsipildytų labai sėkmingai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai