Robbie Williamsas ir Ayda Fields susilaukė ketvirtosios atžalos: porai gimė sūnus

Robbie Williamsas ir Ayda Field / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-15 09:00
Penktadienio vakarą per Šv. Valentino dieną Robbie Villiamsas (46) ir Ayda Fields (40) socialiniuose tinkluose pasidalijo žinia apie naują šeimos narį. Porai gimė sūnus.

Robbie Williamsas ir jo žmona Ayda Field savo ketvirtajam vaikui suteikė Beau Benedikto vardą.

Pora nustebino gerbėjus paskelbdami naujienas Valentino dienos proga, pasidalinę nuotrauką, kurioje matyti naujagimio kojos šalia kitų jų trijų vaikų. Poros gerbėjai iš kart suprato apie naujo šeimos nario papildymą, nors ir naujagimio pėdutės buvo vos pastebimos.

Amerikos aktorė taip pat paaiškino, kad ji ir Robbie pasirinko tą pačią pakaitinę motiną laukdami tiek savo sūnaus Beau, tiek trečiojo vaiko Coco, apie kurio gimimą jie paskelbė 2018 metų rugsėjį.

„Instagram“ įrašė Anye apie tai paskelbė viešai: „Pažvelkite į skirtumą. Šią Valentino dieną meilę švenčiame pačiu nuostabiausiu būdu... Beau Benediktas Enthovenas Williamsas kaip ir Coco biologiškai yra mūsų vaikas gimęs per tą pačią neįtikėtiną pakaitinę motiną. Mes esame palaiminti, kad turime sveiką sūnų, kurį galime saugiai laikyti rankose. Oficialiai esame visavertė šeima“, – džiaugėsi Anye.

Naujausi straipsniai