Robbie Williamsas: „Bijojau, kad nepakeitęs gyvenimo būdo – mirsiu“

Robbie Williamsas ir Ayda Field/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-26 08:00
Dainininkas Robbie Williamsas neseniai prisipažino išgyvenęs sunkų laikotarpį, po kurio suprato, kad jeigu nori toliau gyventi ir matyti kaip auga jo vaikai – privalo kardinaliai keisti gyvenimo būdą.

„Žinojau, kad turiu imtis veiksmų, nes kitaip – mirsiu“, – „WW Wellness That Works“ tinklalaidėje prisipažino dainininkas.

„Nuo arklio gali nuskriti tiek daug kartų – kasdien, kas sekundę ar kas minutę, tačiau tai, kaip tu ant jo vėl užlipi – tu esi tai, kaip pats save jauti. Kasdien gali darytis vis geriau ir geriau, tačiau tai labai sudėtinga kelionė“, – sakė jis.

Robbie surūkydavo net 40 cigarečių per dieną ir visai neseniai pradėjo gydymasi reabilitacijos klinikoje nuo priklausomybės receptiniams vaistams.

Tris vaikus Teddy, Charlie ir Coco su žmona Ayda Field auginantis dainininkas prisipažino, jog labai dėl to, kad kalbėjimas apie psichologines problemas nebėra tabu. „Žmonės labai atviri ir kalba apie tai, kas dedasi jų galvose ir psichologinėje būsenoje. Tai yra kalbėjimo apie įvairiausius dalykus pradžia. Aš didžiuojuosi ir dižiaugiuosi, kad visuomenė nebėra tokia susikausčiusi“. 

Naujausi straipsniai