Robbie Williamsas atskleidžia, kas nutiko su sveikata: iki šiol negali atsigauti

Robbie Williamsas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-25 13:07
Britų atlikėjas Robbie Williamsas neilgai trukus po pasirodymo Lietuvoje atšaukė koncertinį turą „Heavy Entertainment Show“.

Koncertus pasaulinė muzikos žvaigždė R. Williamsas atšaukė dėl stuburo problemų.

Naujausiame vaizdo įraše superžvaigždė prisipažino, kad jam vis dar nėra gerai. Medikai nusprendė Robbie griežtai prižiūrėti po prieš penkias savaites jam skausmingai smogusių negalavimų.

Vaizdo įraše R. Williamsas atskleidžia, kad rugsėjo pabaigoje koncertus atšaukti jį privertė labai grėsmingi medicininių testų rezultatai.„Gaila, jog liga smogė tuo metu, kai mano koncertiniame ture viskas ėjosi taip sklandžiai.“

„Publika visose šalyse buvo nuostabi. Lyg ir viskas gerai, grupė pribloškianti, o aš turėjau likti karys ir baigti koncertinį turą, vykti į Maskvą ir Sankt Peterburgą ir... Staiga mane pasiekė testo rezultatai. Labai prasti. Dėl sveikatos turo nesu atšaukęs nuo 1998 metų“, – kalba Robbie.

Tiksliai vaizdo įraše taip ir neįvardijęs savo ligos R. Williamsas pakeitė gyvenimo būdą. Atsisakė mėsos ir nuo šiol domisi jogos pratimais.

Žmonės.lt primena, kad Lietuvoje atlikėjas koncertą surengė rugpjūčio 16-tą dieną. Robbie Williamsas padovanojo nepamirštamą pasirodymą. Tai buvo didžiausias R. Williamso koncertas Baltijos šalyse. Tą vakarą skambėjo ne tik naujos dainos iš Robbie pristatomo albumo „The Heavy Entertainment Show“, tačiau taip pat kūriniai dar iš tų laikų, kai jis dainavo grupėje „Take That“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai