Robbie Williamso žmona pasakoja apie tai, kas per karališkąsias vestuves išdavė Meghan Markle

Robbie Williamsas su žmona Ayda, Meghan Markle su princu Harry / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-17 14:04
Per karališkąsias princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuves niekas net neįtarė, jog Sasekso hercogienė Meghan Markle ir princas Harry laukia pirmojo vaiko. Na, tiksliau neįtarė visas likęs pasaulis, kai tuo tarpu didžiulės šventės svečiai pastebėjo neįprastą Meghan Markle aprangą. Robbie Williamso žmona Ayda Field prisipažino, jog apie kūdikį slapčia vis dėlto buvo kalbėta.

Ayda Field, kuri į princesės Eugenie vestuves buvo pakviesta su muzikantu, vyru Robbie Williamsu, vienam naujienų portalui pasakojo: „Jaučiausi, tarsi apie kūdikį jau būčiau žinojusi. Tos vestuvės buvo ypatinga šventė, aš vis dar sau įsižnybiu, kad nemanyčiau, jog tai buvo sapnas. 

Beje, įtariau, kad Meghan laukiasi. Nors niekas šios žinios tuomet man netvirtino, bet Meghan pilies viduje vilkėjo paltą. Jo, paskutinės sagos, beje, buvo prasegtos. Tas paltas tarsi išdavė, jog Meghan laukiasi. Jis buvo beformis.“

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.
Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.

Žinia, kad Sasekso hercogai netrukus taps tėvais žiniasklaidoje pasklido praėjus kelioms valandoms po jų lėktuvo nusileidimo Australijoje, pirmadienį. Vizito metu pora žemyne praleis net 16 dienų.

„Karališkosios didenybės, Sasekso hercogas ir hercogienė, džiaugiasi galintys pranešti, kad Sasekso hercogienė 2019-ųjų pavasarį sulauks kūdikio. Karališkosios didenybės dėkoja už palaikymą, kurio sulaukė iš viso pasaulio žmonių per jų vestuves gegužę ir yra laimingi galėdami džiugiomis naujienomis pasidalyti su visais“, – skelbė oficialus karališkosios šeimos puslapis.

Naujausi straipsniai