Robas Kardashianas pasipiršo modeliui Blac Chynai

Robas Kardashianas ir Blac Chyna / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-06 08:44
Vienintelis Kim Kardashian brolis Robas Kardashianas (29 m.) po vos kelių mėnesių draugystės pasipiršo modeliui ir vizažistei Blac Chynai (27 m.).

Robas Kardashianas pasipiršo pirmadienį Blac Chynos namuose, o po to įsimylėjėliai iškeliavo sužadėtuvių atšvęsti į striptizo klubą „Ace of Diamonds“, kur Blac Chyna turėjo dirbti.

Blac Chynos atstovas spaudai „People“ patvirtino, kad pora tikrai susižadėjo, ir atskleidė, kad po vestuvių ji taps Angela Kardashian (Angela – tikrasis jos vardas).

Netrukus Blac Chyna didžiuodamasi savo 5,6 mln. sekėjų instagrame parodė ir įspūdingą žiedą su didžiuliu septynių karatų briliantu. TMZ žiniomis, už juvelyro Beno Ballerio kurtą žiedą Robas Kardashianas sumokėjo 325 tūkst. JAV dolerių.​

„Esu tokia palaiminta ir pagerbta, turėdama tokį gerą vyrą savo gyvenime. Myliu tave @robkardashian!“ – rašė ji.​

Sudėtingas santykių voratinklis

Nors paprastai Kardashianai būna labai vieningi, vis tik bent jau kol kas sveikinti Robo su sužadėtuvėmis jo seserys neskuba – niekam ne paslaptis, kad joms ne itin patinka jo mylimoji.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Ir ne šiaip sau: Blac Chyna augina trejų metų sūnų Kingą Cairo, kurio tėvas – buvęs jos sužadėtinis reperis Tyga (26 m.). Jiedu buvo geri Kardashianų šeimos draugai ir net dalyvavo Kim Kardashian (35 m.) ir Kanye Westo (38 m.) vestuvėse Italijoje, tačiau Tyga ėmė rėžti sparną apie jauniausią, tuo metu dar nepilnametę klano narę Kylie Jenner (18 m.).

2014-ųjų rudenį jis paliko savo sužadėtinę ir sūnaus motiną ir užmezgė santykius su Kylie Jenner – kad yra pora, jiedu slėpė iki kol praėjusią vasarą jai suėjo 18 metų.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Pasklidus žiniai apie Robo Kardashiano ir Blac Chynos sužadėtuves, Tyga apie tai pasisakė savo „Twitter“ paskyroje: „Visi nusipelno būti laimingi. Ką kažkas daro dėl savo laimės yra ne mano rūpestis, iki kol tai nesikerta su mano laime. Man džiugu matyti savo sūnaus motiną laimingą. Vienintelis mano rūpestis šioje situacijoje yra mano sūnus – noriu, kad jis būtų laimingoje aplinkoje.“​

Vos tik šių metų pradžioje Robas Kardashianas pradėjo susitikinėti su Blac Chyna, Kylie Jenner pasijuto išduota – jai ir jos seserims atrodo, kad Blac Chyna specialiai suviliojo Robą, kad atkeršytų.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Be to, sudėtingame santykių voratinklyje figūruoja dar viena pavardė: buvusi Kanye Westo draugė Amber Rose (32 m.), kurios jis nevengia viešai kritikuoti ir žeminti, yra geriausia Blac Chynos draugė.

„Sveikinimai mano šeimai @blacchyna ir @robkardashian!!! Prašau, neleiskite niekam jūsų išskirti! Niekada dar nemačiau savo sesutės tokios laimingos ir negalėčiau labiau džiaugtis dėl jos! Kartais meilę surandame pačiose keisčiausiose vietose. Telaimina Dievas judu! O dabar surenkime kartu tas vestuves, kad jūs galėtumėte pradėti gaminti kūdikius“, – taip savo draugę su sužadėtuvėmis pasveikino Amber Rose.

YES !...!...!

A photo posted by www.Lashedbar.co (@blacchyna) on

I'm so blessed and honored to have good man in my life, I love you @robkardashian ! #7carats #VVS @benballer

A video posted by www.Lashedbar.co (@blacchyna) on

????

A photo posted by www.Lashedbar.co (@blacchyna) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai