R.Mikelkevičiūtė: „20 metų su tuo pačiu vyru ir ta pačia televizija – reikia daug kūrybos ir ištvermės“

Rūta Mikelkevičiūtė/ Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-06 15:40
25-ąjį gimtadienį švenčiančios LNK televizijos eteryje – dar viena netikėta premjera – Rūtos Mikelkevičiūtės pokalbių šou „Bučiuoju. Rūta“.

„Tik iš pirmo žvilgsnio žodis bučinys žada kažką lengvo, neįpareigojančio, romantiško. Tačiau bučinys iš tiesų yra fundamentalus dalykas, nes jis mus lydi nuo pat gimimo iki pat mirties – gimusius bučiniu mus pasitinka mama,  į paskutinę kelionę bučiniu mus išlydi tie, kurie myli... Ir kiti svarbiausi gyvenimo įvykiai palydimi bučiniu – pirma meilė, meilės laiškas, susitaikymas, sužadėtuvės, vestuvės. Bučiniu galima labai daug ką ištaisyti, pastebėjote? Kaip antai: „Brangusis, aš paėmiau šiek tiek pinigėlių iš tavo sąskaitos savo suknelei” – pažįstama situacija? Tik tai pasakyti reikia, žinoma, po bučinio… Ir pagaliau, nemalonių pokalbių kartėlis visada mažiau kartus, jei jis palydimas bučiniu. Bučinys visada bus madingas, o dabar dėl besikeičiančio pasaulio, jis taps aukso vertės“, – sako naująjį projektą pristatanti Rūta Mikelkevičiūtė.

Rūta Mikelkevičiūtė/ Viganto Ovadnevo nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė/ Viganto Ovadnevo nuotr.

Naujos laidos studija bus įrengta tarsi Rūtos namai – 25 metus televizijoje dirbančiai Rūtai televizija tikrai yra antrieji namai. Kiekvieną ketvirtadienio vakarą pokalbių laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė kvies į savo namus svečius – draugus, bičiulius ir net nepažįstamuosius – aptarti aktualijų, pasidalinti savo patirtimi ir istorijomis, pateikti gyvenimiškų patarimų ir receptų. Taip, tai gali būti net močiutės pyrago receptas, nes brangios asmeninės detalės suartina žmones. 

Nežinia, ar vedėjos šeimai vėlyvos ketvirtadienio diskusijos, o kartais net vakarėliai, bus labai prie širdies, nes  Rūta jiems atidavė ir virtuvę. Čia vyks laidos pokalbis „tête–à–tête“ arba „papasakok man viską” – be tokio pokalbio joks bičiulių susibūrimas, net vakarėlis nepraeina. „Toks pokalbis dažniausiai vyksta virtuvėje. Ten nutinka netikėtų dalykų, ašarų ir apsikabinimų, pagaliau, pasižadėjimų, kad daugiau taip „niekada, niekada“... Vienam toks pokalbis – spyris eiti į priekį, galimybė pamatyti situaciją iš šalies, gal susitaikymas, kitam – net naujo gyvenimo pradžia“, – apie būsimosios laidos pašnekovus kalba Rūta.  

Rūta Mikelkevičiūtė/ Viganto Ovadnevo nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė/ Viganto Ovadnevo nuotr.

Laidoje bus kalbama temomis, kurias kiekviena šeima aptaria savo namuose. „Korepetitorius, muzika, baseinas – ar geras išsilavinimas priklauso tik turtingiems, ar gyvenimas baigiasi, ar prasideda nuo 40-ies. Pagaliau, kodėl vienas laimingas, nors neturi milijonų, o kitam nuolat negana, nors jo garaže septyni „Ferariai“,  kišenėje – valerijonai, ant miegamojo stalelio migdomieji ir jis kas savaitę lankos pas psichologą“.

„Jauskitės kaip namie, bet nepamirkite, kad esate svečiuose“, – juokiasi pokalbių laidos šeimininkė, kuri bus ne tik klausianti vedėja, žurnalistė, pokalbių moderatorė, bet ir dalinsis savo asmenine gyvenimo patirtimi. O jos yra nemažai. „Daugiau nei 20 metų su tuo pačiu vyru ir toje pačioje televizijoje – įsivaizduojate, kiek reikia daug kantrybės, kūrybos ir net ištvermės?“ – juokiasi Rūta.   

„Visi žinome, kad meilė yra darbas! Ir santykiai – darbas. Grožis ir gera išvaizda taip pat reikalauja darbo. O ir pats darbas yra darbas. Kas tada yra malonumas? Geras pokalbis, po kurio jautiesi praturtėjęs, – sako  naujo pokalbių šou vedėja Rūta. – Nieko nėra vertingesnio šiais laikais už patirtį, išgyvenimus ir santykius. Už tai, kad mes vienas su kitu galime visu tuo dalintis. Tai mus daro žmogiškais. Linkiu, kad mes vienas į kitą žvelgtume kaip į draugą, ne priešą. Bučiuoju. Rūta”, – šypsosi naujos pokalbių laidos vedėja.

Rūta Mikelkevičiūtė/ Viganto Ovadnevo nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė/ Viganto Ovadnevo nuotr.

Naujausi straipsniai