Ritmenbliuzo žvaigždė Maxwellas planuoja kurti šeimą su lietuve manekene Deimante Guobyte

Deimantė Guobytė ir Maxwellas / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-08 18:41
Soulo žvaigždė Maxwellas (41) trokšta atsisakyti viengungiško gyvenimo ir kurti šeimą su naująja drauge, lietuvių manekene Deimante Guobyte (22).

Dainininkas susitikinėti su 22 metų šviesiaplauke gražuole pradėjo praėjusių metų pabaigoje ir jau prisipažino, kad galvoja apie santuoką ir vaikus.

Žmonės.lt apie tarp judviejų užsimezgusius romantiškus santykius pranešė kovo pradžioje. Tuomet įsimylėjėliai buvo užfiksuoti romantiškai leidžiantys laiką Majamio paplūdimyje.

41 metų atlikėjas AP sakė: „Šie metai tikrai yra apie žmones, tikrai apie susitelkimą į muzikos išleidimą ir savęs pakylėjimą į kitą gyvenimo lygį. Tikiuosi, tai reiškia vesti, susilaukti vaikų – viską. Noriu pasakyti, kad tai ne mano kiaušidės, todėl negaliu užtikrintai to planuoti, bet tai būtų puiku“.

Anksčiau Maxwellas buvo siejamas su kita manekene, Julissa Bermudez, su kuria buvo nufotografuotas per atostogas, tačiau, panašu, kad tai tebuvo draugiškas bendravimas.

Vėliau šiais metais dainininkas išleis „Summer“ – ilgai užtrukusį 2009 metų sugrįžimo albumo „BLACKsummers'night“ tęsinį.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai