Rita Ora verčia naują puslapį: naujas vaidmuo kine ir naujas vaikinas

Rita Ora/ Vida pres nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-05 14:44
Lapkričio pabaigoje 29-ąjį gimtadienį atšventusi dainininkė Rita Ora verčia naują puslapį: naujas vaidmuo kine ir naujas vaikinas, su kuriuo suvedė darbas filmavimo aikštelėje.

Galima sakyti, pora oficialiai prisistatė publikai. Ora ir šešeriais metais jaunesnis aktoriaus Jude’o Law ir aktorės bei prodiuserės Sadie Frost sūnus Rafferty (23) po Britų mados apdovanojimų kartu linksminosi Giorgio Armani vakarėlyje „Harry’s“ bare, paskui persikraustė pas Rihanną į uždarą garsenybių klubą „Laylow“. Ir į kamerų objektyvus pateko neatsitiktinai: pora ryžosi atskleisti santykius, nusprendusi, kad jie ganėtinai rimti. Iš linksmybių jiedu vis ištrūkdavo pasibučiuoti, o iš klubo išvyko susiėmę už rankų. Romantiškas „gerai informuotas šaltinis“ leidiniui „The Sun“ patvirtino, kad Rita ir Raffas, kaip pats prisistato, išgyvena gražiausią santykių laikotarpį ir yra beprotiškai vienas kitą įsimylėję.

Rita Ora viešumoje pasirodė su Rafferty Law/Vida Press nuotr.
Rita Ora viešumoje pasirodė su Rafferty Law/Vida Press nuotr.

Jausmai plykstelėjo darbo vietoje – abu filmuojasi modernioje Charleso Dickenso romano „Oliveris Tvistas“ ekranizacijoje. Iki šiol kaip modelis ir muzikantas žinomas jaunasis Law vaidina Oliverį. Ora, prieš ketverius metus sukūrusi nedidelį vaidmenį „Penkiasdešimtyje pilkų atspalvių“ ir šiaip turinti daugiau patirties prieš kamerą, tapo pagrindinio neigiamo personažo Feigeno dešiniąja ranka Artūru Dodžu. Tiksliau, pagal modernią versiją – charizmatiška aferiste Dodž, turinčia įtikinti Oliverį pavogti neįkainojamą paveikslą, reikalingą jos bosui. 2020 metais pamatysime, kaip naujos versijos kūrėjai perskaitė senąjį romaną, bet pagal klasikinį siužetą Dodžas kaip reikiant kartina našlaičio Oliverio gyvenimą. Tiesa, Law Tvistas – ne paauglys, o nūdienos Londone gyvenantis gatvės dailininkas ir parkūrininkas. Law teko kelis mėnesius gerai padirbėti sporto klube, kad įgytų sportinę formą, tinkamą bėgioti Kamdeno stogais.

Rita Ora / Vida Press nuotr.
Rita Ora / Vida Press nuotr.

Sakoma, kad kolegos filmavimo aikštelėje iškart pastebėjo kibirkštį, spragtelėjusią tarp jaunų žmonių. Interviu „Evening Standard“ ir pats Law patvirtino akimirksniu radęs bendrą kalbą su Rita. O po kurio laiko supratimas peraugo į rimtesnį jausmą.

Nežinia, kiek ilgai jis gyvuos: šis romanas – antri rimti Law santykiai, o Oros asmeninis gyvenimas visada buvo permainingas. Rafferty – žinomas modelis, dirbęs su tokiais mados namais kaip „Dolce & Gabbana“ ir „Dior“, neblogas muzikantas, didžėjus, mėgina jėgas dailėje. Prieš dvejus metus išsikraustė iš mamos namų Primrose Hill ir su draugu nuomojasi butą Pietų Londone. Įkalbino kelis bičiulius kartu treniruotis ir po kelerių metų ketina bėgti maratoną, o surinktas lėšas skirti psichikos ligų profilaktikai. „Yra draugų, turinčių panašių rūpesčių, taigi gerai juos suprantu“, – sako jis.

Dainininkė Rita Ora su specialiai vakarui kurtu „16Arlington“ apdaru ir įspūdingu makiažu
Dainininkė Rita Ora su specialiai vakarui kurtu „16Arlington“ apdaru ir įspūdingu makiažu

Iki pažinties su Ora jis dvejus metus susitikinėjo ir net gyveno su Londone studijuojančiu prancūzų modeliu Clementine Linieres (21). Deja, savo tėvo vestuvėse su psichologe Phillipa Coan gegužę vaikinas pasirodė jau be draugės ir, sakoma, sunkiai išgyveno išsiskyrimą su pirmąja meile. Dviejų garsenybių šeimoje išaugęs Raffas, regis, moka tvarkytis su smalsuoliais, norinčiais įkišti nosį į jo asmeninį gyvenimą: turi dvi instagramo paskyras, viena iš jų – privati, vadinasi, vargu ar ateityje matysime daug naujosios poros nuotraukų.

Ora irgi neskuba dalytis asmeniniu gyvenimu su beveik 16 milijonų sekėjų. Keli vyrai jos paskyroje – tėtis, jaunesnysis brolis Donas, šiemet baigęs Londono universitetą, Sasekso hercogas princas Harry, su kuriuo dalyvavo labdaros renginyje, ir Amsterdamo tatuiruočių meistras Henkas (piešinius ant kūno mėgsta ir Raffas). Jokių romantiškų atvaizdų su aktoriumi Andrew Garfieldu (36), su kuriuo susitikinėjo kelis mėnesius ir išsiskyrė 2019-ųjų pradžioje. Gerai pasirausęs gal rastum nuotraukų su muzikantu ir prodiuseriu Andrew Wattu (29) – vis dėlto jie buvo kartu dvejus metus – ar senais mylimaisiais: dizainerio Tommy Hilfigerio sūnumi Ricky Hilu (29) ir prodiuseriu bei didžėjumi Calvinu Harrisu (35). Net sudėtingų skyrybų su žmogumi, gerokai prisidėjusiu prie jos karjeros, Ora daug nekomentavo, tik mįslingai pasakę, kad Harrisas buvęs geras vaikinas, sutiktas netinkamu laiku.

Naujausi straipsniai