Ritą Orą nuvylė patikėtinė: galėjo prarasti milijonus

Rita Ora / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-24 14:33
Britų dainininkė Rita Ora nuo šiol žinos, kad pasitikėti niekuo kitu, išskyrus save pačią, negalima. Ypač, kai kalba pasisuka apie prabangius papuošalus.

Šiuo metu Kanuose viešinti atlikėja iš Londono paprašė vienos patikėtinės atskraidinti jai 4 milijonų dolerių vertės aksesuarų. Moteriai, kurios tapatybė neatskleidžiama, Rita davė aiškias instrukcijas, kur skristi ir kada su ja pasimatyti.

Neaišku, kokiu būdu, tačiau iš Londono Lutono oro uosto skridusi patikėtinė sugebėjo palikti brangius juvelyrinius dirbinius lėktuve. Ji išlipo nepasiėmusi nei savo palto, nei lagamino.

Rita Ora / Vida Press nuotr.
Rita Ora / Vida Press nuotr.

Apie incidentą Rita Ora iš karto pranešė policijai. Lėktuvas sugrįžo į Londoną, ten papuošalai buvo surasti ir tuomet jau kitu keliu vėl išsiųsti Ritai.

„Dėl pametusio galvą asmens kaltės, galėjo dingti keli milijonai“, – komentuodamas situaciją užsienio žiniasklaidai sakė vienas policijos pareigūnas.

Nepaisant visų nuotykių, Rita Ora pasirodė gegužės 16-ąją vykusiame „Magnum“ renginyje,  ji dėvėjo prabangų kaklo papuošalą ir auskarus. Tačiau vakarykščiame „amfAR Gala“ atlikėjos gerbėjai neišvydo. Raudonu kilimu žengė Pamela Anderson, Eva Longoria, Antonio Banderasas, Milla Jovovich, Olivia Culpo ir daugelis kitų.

Naujausi straipsniai