Rio de Žaneiro olimpiados atidaryme dalyvaus supermodelis Gisele Bundchen

Gisele Bundchen / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-13 10:23
Supermodelis Gisele Bundchen (35 m.) kitą mėnesį pasirodys savo gimtojoje Brazilijoje – ji dalyvaus Rio de Žaneiro olimpiados atidarymo ceremonijoje.

Gisele Bundchen per rugpjūčio 5-ąją vyksiančią ceremoniją stadione „Maracana“ žengs pro „futuristinius vartus“, pranešė laikraštis „Extra“, kuris taip pat nurodė, kad pirmosios Pietų Amerikoje rengiamos olimpiados atidarymo tema bus „Ateitis“.

Gisele Bundchen, kuri ne vienus metus iš eilės yra daugiausiai uždirbantis modelis pasaulyje, taip pat pasirodė per 2014 metų pasaulio futbolo čempionato finalą tame pačiame stadione „Maracana“, kai varžėsi Argentina ir Vokietija.

„Extra“ rašė, kad kitas olimpiados atidarymo ceremonijos akcentas bus sambos dainininkės veteranės, 79 metų Elzos Soares, pasirodymas. Futbolininko Garrinchos našlė Elza Soares, kaip tikimasi, dainuos apie Rio de Žaneiro favelas.

Taip pat turi dalyvauti dvi gyvos brazilų muzikos legendos, Caetano Veloso ir Gilberto Gilas. Prie jų prisidės fanko dainininkė Anitta.

„Labai smagu dirbti tokiam puikiam renginiui“, – sakė ji laikraščiui „O Globo“.

Publika tame didžiuliame stadione braziliško karnavalo sostinėje galės trypti ir pagal 12-os pagrindinių sambos mokyklų orkestrų muziką.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai