Rinkimų kampanijos aistrų iškankinta pirmoji Prancūzijos ponia Carla Bruni-Sarkozy nutraukė maitinimą krūtimi

Carla Bruni-Sarkozy ir Nicolas Sarkozy
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-01 08:06
Prancūzijoje verdančios prezidento rinkimų kovos ir aistros rimtai paveikė ir pirmąją Prancūzijos ponią Carla Bruni-Sarkozy, skelbia portalas dailymail.co.uk. 44 metų moteris patyrė psichologinį šoką, kuris susijęs su brutaliais įžeidimais, pažertais jos vyrui rinkimų kampanijos metu. Pasaulio žiniasklaida pastebi, kad naujausiose nuotraukose užfiksuotas moters veidas atrodo išvargintas.

Prancūzų žurnalas „Closer“ rašo, kad paskutinę rinkimų savaitę C.Bruni-Sarkozy dažnai verkia ir plūsta savo draugus. Jos sugebėjimas lengvai bendrauti kažkur dingo, teigiama žurnale. Pirmoji ponia taip pat kenčia nuo miego sutrikimų, todėl ji buvo priversta pradėti labiau rūpintis savimi ir net anksčiau nei planavo atsisakė maitinti krūtimi savo pirmagimę.

Pirmoji šalies ponia šiuo metu išgyvena sunkiausias akimirkas – jai nerimą kelią nežinia dėl galutinių rinkimų rezultatų ir tai, kad negali sustabdyti žodinių ir brutalių atakų prieš savo vyrą. C.Bruni-Sarkozy draugai žurnalui paliudijo, kad moteris yra lengvai pažeidžiama ir nervinga. Prie tokios būsenos moterį atvedė agresyvios rinkimų kampanijos kalbos ir užpuoliai prieš jos vyrą Nicolas Sarkozy. Net mažiausia vyro kritika ją stipriai žeidžia. Regis, ji kaip pirmoji šalies ponia jau turėjo būti įpratusi apsisaugoti  nuo panašių stresinių veiksnių, tačiau panašu, kad šį kartą C.Bruni-Sarkozy sunkiau atsiriboti nuo neigiamų emocijų iš išorės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai