Rimvydas Širvinskas-Makalius švenčia 30-metį: „Pastarieji metai buvo kupini išbandymų“

Rimvydas Širvinskas-Makalius
Autorius: Justė Juškevičiūtė
Publikuota: 2020-11-05 11:02
Lapkričio 5-ąją kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius švenčia 30-metį. Vyras neslepia, jog jubiliejų pasitinka su dvilypiais jausmais. „Visi mano draugai yra vyresni, tai aš jau kokį dešimtmetį vis juokiuosi iš jų, vadinu seniais. Dabar jau ir jie galės mane pavadinti įstojusiu į senių būrį“, – šmaikštauja jis.

Portalui Žmonės.lt Makalius pasakoja, kad 30-metį žadėjo pasitikti didžiuliame draugų būryje. Deja, šiuos planus sugriovė sparčiai augantys koronaviruso atvejų skaičiai.

„Man labai patinka švęsti gimtadienius. Dažnai per juos išvykstu arba į kelionę, arba planuoju pasibuvimą su draugais. Šiemet viskas bus kitaip. Iš tiesų, žadėjau surengti didelę šventę, tačiau dėl karantino nusprendžiau šios idėjos atsisakyti. Nusprendžiau tai atidėti tam laikui, kai jau bus saugiau, o ir susiprasiu, ką reiškia būti 30-mečiu. Eina sau, man tai yra labai keista, nesu pripratęs prie tokio skaičiaus“, – šypteli R.Širvinskas.

Daug žmonių sako, kad ketvirta dešimtimi prasideda vieni geriausių metų. Tikiuosi, kad jie tokie ir bus.

Rimvydas juokauja, jog jubiliejų pasitikti sunku, nes šis kelia labai daug apmąstymų. Visgi vyras šypteli, jog jį pozityviai nuteikia kitų žmonių pasakymai, jog ketvirta dešimtis – vieni įspūdingiausių gyvenimo metų.

„Dabar juokiuosi, nes nežinau, ar jau galėsiu save vadinti jaunuoju verslininku. Na, iš tiesų, aš pats nesijaučiu, kad man tiek metų sueina, jaučiuosi jaunesnis. Nors kita vertus, kiek visko prabėgo mano gyvenime ir kiek visko buvo, o ir pastarieji metai buvo kupini išbandymų... Bet daug žmonių sako, kad ketvirta dešimtimi prasideda vieni geriausių metų. Tikiuosi, kad jie tokie ir bus“, – mintimis dalijasi jis.

Rimvydas Širvinskas-Makalius viešėjo Madagaskare / Asmeninio archyvo nuotr.
Rimvydas Širvinskas-Makalius viešėjo Madagaskare / Asmeninio archyvo nuotr.

Makalius neslepia, kad koronaviruso pandemija stipriai apkartino pastaruosius metus. Tačiau čia skuba pridurti, kad ši tuo pačiu suteikė ir daug pamokų – išmokė net į pačius negatyviausius dalykus žvelgti optimistiškai.

„Pačioje pradžioje, atsimenu, buvau supanikavęs. Buvo tikrai labai sunkios pirmos kovo mėnesio dienos. Palaipsniui supratau, kad niekur nesidėsiu, kad kaltas dėl šios situacijos esu ne aš, kad tai pasaulinis reiškinys, su kuriuo turi susidoroti ir išbūti. Juk visas pasaulis tai išgyvena. Vieną dieną pagalvojau, kad gal ir visai įdomu susidurti su tokiu neapibrėžtumu. Tai yra labai gera mokykla. Džiaugiuosi, kad iki trisdešimtmečio išmokau kažką naujo, susidurdamas su didelėmis problemomis“, – sako R.Širvinskas.

Koronaviruso pandemijai ir vėl įsismarkavus, verslus darkart apribojo griežti ribojimai. Pasak Rimvydo, per šiuos metus gavęs ne vieną pamoką, antrajį karantiną jis pasitinka daug ramesnis.

„Dabar jau į šią situaciją žvelgiu ramiau. Žinoma, truputį liūdna, kad to darbo sumažės, kad žmonės, kurie nukėlė poilsį iš pavasario į rudenį, jį vėl turės nukelti. Tačiau labai motyvuoja keliautojų pasitikėjimas, paskatinimas ir palaikymas“, – teigia kelionių organizatorius.

Rimvydas Širvinskas-Makalius viešėjo Madagaskare / Asmeninio archyvo nuotr.
Rimvydas Širvinskas-Makalius viešėjo Madagaskare / Asmeninio archyvo nuotr.

Paklausus, kokių užmojų turi kitiems metams, Makalius šypteli, kad kol kas jam svarbiausia įveikti pandemijos atneštus iššūkius. Tiesa, svajoti jis nebijo.

„Dabar bandau priimti situaciją tokią, kokia yra. Tikiu, kad visa tai yra laikina, reikia tik išlaukti, o tuomet jau sėkmingai įgyvendinti savo projektus, kuriuos teko šiek tiek nukelti.

Viena iš mano svajonių buvo įkurti „Makaliaus“ viešbutį kažkur Lietuvoje, bet kol kas tam nelemta išsipildyti, bent kol yra kitų sunkumų. Tikiu, kad svarbiausia turėti didelį tikslą, nes kai jį turi, tai ir žinai, kur eiti“, – pasitikdamas gimtadienį minimis dalijasi jis.

Naujausi straipsniai